logo
سوالات پیش از خرید نیکولند
سوالات پرتکرار

سلام به روی ماهت 🥰

جواب سوالات رو میتونی اینجا پیدا کنی 🌹

اگر نبود میتونی بهمون زنگ بزنی، خوشحال میشیم صدای زیبات رو بشنویم 😍

کالاهای موردنظرت رو به سبدخریدت اضافه کن، شماره موبایلت رو وارد کن، نوع ارسالت رو انتخاب کن، آدرست رو وارد کن، نحوه پرداختت رو انتخاب کن، بعد از تکمیل خرید و پرداخت، ازطرف سایت نیکولند برات پیامک ثبت سفارش میاد.

هزینه ارسال با پست پیشتاز به سراسر ایران 24000 تومان

هزینه ارسال با پیک فقط مخصوص تهران 36000 تومان

اگر پست رو انتخاب کردی، دو تا شش روزکاری بعد از ثبت سفارش بسته به دستت میرسه.

و اگر پیک رو انتخاب کردی، در زمان انتخابی خودت بسته به دستت میرسه.

جواب سوالتو پیدا نکردی ؟

بهمون زنگ بزن

44167250 - 021

magnifier
Loading...

راهکارهای رسیدن از حال بد به حال خوب

یکشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۰۸:۳۹
راهکارهای رسیدن از حال بد به حال خوب

 

می دانم از لحظه ای که چشم باز میکنی در صف نانوایی، در مسیر کار، موقع خرید، موقع گوش کردن به رادیو و ... با موجی از عبارات و گفته های ناامید کننده و یاس آور روبرو می شوی و این ها می شوند ورودی های ذهن تو، تا به شکل برنامه ریزی شده ای تو را از ثروت و خوشبختی دور سازند.

اما دوست من!!! خبر خوب این است که تو، تعیین می کنی آنچه را که ذهنت باید باور کند و ذهن تو چیزی را باورمیکند که تو برایش بیشتر تکرار میکنی... دنیای ثروتمندان قبل از هر چیز، در ذهن آنها شکل گرفته، حال این تو هستی که باید تصمیم بگیری که  میخواهی ذهنی فقیر داشته باشی و یا ذهنی ثروتمند..

اگر تصمیمت را گرفتی با من همراه شو...

چقدر ورودی های ذهنت را کنترل میکنی؟

دقیقا به همان اندازه از دریای بی کران الهی سیراب میشوی...

 

1. جملات تاکیدی مثبت

یکی از ساده ترین و در عین حال موثرترین راه های کنترل وررودی های ذهن ، قرار دادن جملات توحیدی و الهام بخش در مقابل دیدگانت است، جاهایی که بیشتر آنها را ببینی و در دل تکرارشان کنی، تا یک جریان مکالمه درونی با خودت به راه  اندازی ،مکالمه ای بارها قوی تر از آنچه در بیرون تو جریان دارد تا جایی  که صدای ذهن منفی بینت را خاموش کند و جریان حقیقت به دلت، راه یابد...

هر چه ذهنت تلاش کرد، تو بارها و بارها همان ها را تکرار کن؛ توحید را تکرار کن تا ناامیدی و غم از ذهنت رخت ببندد و یادت باشد که باورِ یک کلام الهام بخش، بسیار بهتر است از خواندن صدها جمله زیبا بدون اینکه باور ذهنی تو شوند...

بگذار بارها این جملات را ببینی، بگذار زیبایی از دریچه چشمانت به ذهنت راه یابد تا آزاد شوی از چنگال یاس و نومیدی و در عوض زیبایی به زندگی ات راه یابد.

بگذار با خواندن و تکرار این کلمات توحیدی ، گوش های جانت باز شوند و ندای طنین انداز پروردگارت را بشنوی. این انعکاس صدای اوست آنجا که می گوید:

"من همیشه در کنارت هستم ... 

من هرگز تو را رها نکردم...

من هرگز تو را تنها نگذاشتم...

من مراقب تو ام..."

اگر بتوانی صداهای دیگر را خاموش کنی در اعماق وجودت، صدای او را میشنوی...

دوست من، بگذار به تو بگویم که تو باید کلام توحیدی و مثبت را با تمام وجودت لمس کنی، بار ها و بارها، تا انگشتانت از ترنم رحمت الهی خیس شوند، این بارانِ رحمت و ثروت، همیشگی است. باز کن دستانت را تا مشت مشت از این دریای بی کران بنوشی. این رحمت خداوند تمامی ندارد.

نترس...

همیشه هست، برای همه هست و بیش از قدر کفایت هم هست. کمی بیاندیش، تو با غرق شدن در اخبار و پیگیری مداومِ یاس و ناامیدی، تنها داری دستانت را می بندی و پشت میکنی به این رحمت بی نهایت پروردگارت. به یاد آور آنجا که میگوید: " کسی که با من است نه از چیزی در آینده میترسد و نه از پیشامدی در گذشته غمگین می شود."

جملات تاکیدی مثبت تقویم

 

2. شکر گزاری

ما اگر می خواستیم به راهکارهای رسیدن از حال بد به حال خوب امتیاز بدهیم، مطمئنا، شکرگزاری با اختلاف بالاترین مقام را بدست می آورد. 

با شکرگزاری آنقدر سبک می شوی که حتی پروانه ها هم می توانند تو را با خود به اوج قله های عشق و مهربانی ببرند.

شکرگزاری

 

3. کنترل افرادی که بیشترین زمان را با آنها میگذرانی

در جایی خواندم که شرایط زندگی تو بسیار شبیه به 5 نفری میشود که بیشترین زمان را در طول روز با انها میگذرانی و به نظرم این جمله تا حد زیادی درست است، کسانی که بیشترین سهم را در زمان روزانه تو دارند بیشترین سهم را در تعیین ورودی های ذهنت نیز دارند. پس اگر تصمیم داری تا آینده ات را در دست بگیری در اطرافیانت تجدید نظر کن و سعی کن با کسانی ارتباط داشته باشی که در جهت رشد و پیشرفت تو باشند.

یکی ازآنها می تواند کتاب باشد یا جمله انگیزشی موثر ...

 

4. کلام

شاید این جمله را شنیده ای " کلام تو عصای معجزه گر توست"

 یادت باشد یکی از مهمترین روش های کنترل ورودی، کنترل کلام خودت است. چراکه تو نزدیکترین فرد به خودت هستی و ذهن تو بسیار تحت تاثیر کلام توست . مخصوصا مکالماتی که در درونت جریان دارد. برای همین سعی کن محیط اطرافت را طوری شکل دهی که به جریان مکالمات مثبت در خودت کمک کنی و به آن جهت بدهی. از امروز تمرین کن و با زبانت گناه نکن، کمتر از فقر و کمبود و اتفاقات ناخوشایند صحبت کن و در مقابل از فراوانی بگو،  از رحمت بی نهایت،  از هر جایی که زندگی سخاوتش را به تو نشان داده، تا معجزه را در زندگی ات ببینی...

 

5. ترس

شاید یکی از مهمترین عوامل شکست افراد ترس باشد، ترس بازدارنده ترین احساس در پرواز به بلند ترین قله های خیال تو می باشد. به این جمله فکر کن " ترس تو را از مرگ نجات نمی دهد تنها اجازه نمی دهد که زندگی کنی "، اما گفتیم تغییرات کوچک برای ثروتمند شدن، پس قلم را بردار و سعی کن هر روز بر یک ترس کوچک خود غلبه کنی، از جایی که می ترسیدی تنهایی بروی .. از بلند سلام کردن در جمع ...از پیش قدم بودن در ایجاد یک رابطه...

پلنر

 

6. به خودت هدیه بده

ثروت و خوشبختی تنها زمانی به سمت تو روانه میشودکه تو به خودت احترام بگذاری و خود را لایق و شایسته دریافت نعمت ها بدانی چگونه میتوان انتظار داشت که جهان بهترین نعمات و ارزشمند ترین هدیه هایش را به ما ببخشد وقتی خود ما ،در درون خود احساس لیاقت نمیکنیم و تو باید بدانی که شایسته بهترین ها هستی، تو بهترین مخلوق خداوندی و بسیار ارزشمندی، تو لایق بهترین زندگی ،بهترین همسر، بهترین درامد ،بهترین مسکن و ارزنده ترین لباس ها هستی، یک تغییر کوچک اما مهم، برای آنکه در خودت احساس لیاقت ایجاد کنی این است که به خودت هدیه بدهی، بابت هر کار خوبی که میکنی به خودت هدیه بده. اگر تا به امروز بابت اتفاقات کوچک و بزرگ خود را سرزنش کرده ای، دوست من، خود را با سرعت از ثروت و خوشبختی دور کرده ای، خود را دوست بدار و به خودت به نشانه احترام هر چند وقت یک بار هدیه ای زیبا بده.

هدیه تقویم 98

 

7. هدف گذاری

یک اصل بسیار مهم وجود دارد و آن این است که تو در هر لحظه یا در جهت حرکت به سمت اهدافت هستی و یا در حال دور شدن از آنها و برای اینکه به سمت اهدافت حرکت کنی یک تغییر بسیار مهم این است که برای خودت هدف گذاری داشته باشی و هدف هایت را طوری تنظیم کن که برایت چالش ایجاد کنند. زندگی بدون چالش، چیزی جز میست جز کسالت و روزمرگی. تو میتوانی بر چالش های بزرگ فائق آیی و تمام استعداد ها و توانایی هایت را در این چالش ها بی آزمایی، برای رسیدن به خوشبختی، داشتن اهدافی که استعداد هایت را به چالش بکشند الزامی است.

 

این روزها همه ما داریم خودمون را برای رفتن به سال جدید آماده می کنیم. اطرافمون را مرتب می کنیم، وسایل جدید را جایگزین وسایل قدیمی می کنیم و ... 

حالا میخوایم باهم ذهن و دلمون را هم برای رفتن به سال جدید آماده کنیم. برای همین میخوایم یه دوره کوتاهی رو با هم شروع کنیم تا خودمون برای دریافت نعمت ها ثروت های الهی در سال جدید آماده کنیم.

نظرات chat تعداد:۸ عدد


نیکولندی جان با ثبت نظر میتونی امتیاز دریافت کنی

فهیمه نیک فر
چهارشنبه ۱۸ اسفند ۱۴۰۰
ممنون عالی بود،مختصر و مفید ممنون که اینقدر سخاوتمندانه مطالب رو ارائه کردید
فاطمه امیربیگی
سه شنبه ۳ اسفند ۱۴۰۰
عالییی بود ممنون ازتون🤍
کاربر نیکولند
دوشنبه ۲۰ دی ۱۴۰۰
نازنین بیت سیاح
شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰
کلمه به کلمه نوشته هاتون در ذهن ادم نفوذ میکنه و تاثیر مثبت خودشو میزاره.خیلی ماهرانه نوشته شده.ممنون
سید محسن میررحیمی
یکشنبه ۶ تیر ۱۴۰۰
خیلی آروم شدم. عاالی🌼
فاطمه اسدزاده
چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
عالی بود ممنون
ندا میرصفی
دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
خیلی هم عالی
فاطمه هدایتی
دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
عالییییییییی هستین
Loading...
نمایش بیشتر
Some text some message..
عکستعدادعنوان محصولحذف
نهایی کردن بستن سبد
قیمت کل:تومان هزینه ارسال:35000 تومان