آشپزی با نیکو - قارچ کبابی با میگو تند

شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۰۸:۴۳
آشپزی با نیکو - قارچ کبابی با میگو تند

 

دوستان نیکولند سلااام .... وقت آشپزیه ...

امروز می خوایم یک غذای خوشمزه، جدید و سالم را با هم درست کنیم.

مواد لازم برای تهیه قارچ کبابی با میگو تند :

قارچ (2 عدد)

میگو (12عدد)

گوجه فرنگی (2 عدد)

سیر (2 حبه)

لیمو ترش (1/2 عدد)

ریحان، روغن زیتون، نمک و فلفل به مقدار لازم

طرز تهیه قارچ کبابی با میگو تند :

برای درست کردن این غذای خوشمزه اول باید گوجه فرنگی را به صورت مکعبی خورد کنیم، ریحان و یک حبه سیر را هم خیلی ریز خورد کنیم و درون یک کاسه با هم مخلوط کنیم. حالا لیموترش، روغن زیتون، نمک و فلفل را بهش اضافه می کنیم.

خب، میریم سراغ قارچ ها، برای این غذا به قارچ های درشت و پهن نیاز داریم. ساقه های قارج را جدا می کنیم (ساقه ها را نگه دارید) و قسمت سیاه داخل قارچ را خارج می کنیم. روی قارچ هامون روغن زیتون، لیموترش، نمک و فلفل می ریزیم و قارچ ها را کامل به این مواد آغشته می کنیم. قارچ ها را با فاصله درون یک ظرف (مثل سینی فر) می چینیم و به مدت 10-12 دقیقه درون فر می گذاریم.

 

خرید دفتر آشپزی

 

ساقه هایی که از قارچ ها جدا کردیم و میگو ها را به صورت مکعبی را خورد می کنیم. درون ماهیتابه مقداری روغن میریزیم، یک حبه سیر را که ریز خورد کردیم میریز درون ماهیتابه تا سرخ بشه، بعد ساقه های قارچ را بهش اضافه میکنیم و هم میزنیم تا سرخ بشه، در آخر هم میگو هارو بهش اضافه می کنیم. نمک و فلفل را هم به مقدار لازم به موادمون اضافه می کنیم و 4 دقیقه سرخ میکنیم تا میگو ها کامل سرخ بشه.

قارچ ها را از فر در میاریم، برعکس می چینیم و مواد سرخ شده را درون قارچ ها می ریزیم و گوجه و ریحان و سیر را که با هم مخلوط کردیم روی مواد سرخ شده میریزیم. غذای ما به همین سادگی و سرعت آماده است و می تونید سرو کنید.

enlightenedenlightened میتونید روی عکس زیر کلیک راست کنید و اون را ذخیره کنید، این عکس به طور خلاصه بهتون میگه که چطور باید این غذا رو درست کنید. با این عکس همیشه میتونید طرز تهیه این غذا را داشته باشید و یا برای دوستاتون ارسال کنید. enlightenedenlightened

امیدوارم درست کنید و لذت ببرید.

نوش جان heart

 

آشپزی، طرز تهیه قارچ کبابی با میگو تند، غذای جدید، غذای سبک وخوشمزه با قارچ و میگو

نظرات chat تعداد : ۰ عدد


نیکولندی جان با ثبت نظر میتونی امتیاز دریافت کنی

Some text some message..
تلفن پشتیبانی : 44167250 - 021
دانلود اپلیکیشن نیکولند
enamd
logo-samandehi
زندگی به سبک نیکولند

سبک زندگی نیکولند یعنی کنار هم حس خوب، آرامش، انرژی مثبت، شادی، عشق و مهربونی را گسترش بدیم و به هم کمک کنیم که از چیزهای کوچیک زندگی لذت ببریم و دنیا را به جای بهتری برای زندگی تبدیل کنیم.

عکس تعداد عنوان محصول حذف
بستن سبد
قیمت کل:تومان هزینه ارسال: ۹,۵۰۰ تومان