روز نیکو - 11 بهمن 96

چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۰۹:۳۵
روز نیکو - 11 بهمن 96

 

سلام نیکولندی های عزیز

اگر شاغل باشید یا خودتون یک کسب و کار داشته باشید، مغازه دار باشید و یا ... شده با مشتری هایی برخورد کنید که انتقاد می کنند، راضی نیستن، نظر میدن، برگشت میدن محصول یا خدماتتون را. اغلب اوقات وقتی با این موضوع مواجه میشیم ناراحت میشیم، احساس بدی پیدا می کنیم، بعد از رفتن اون فرد در موردش صحبت می کنیم یا توی ذهنمون باهاش میجنگیم و کلی حال خودمون را خراب می کنیم. حالا به نظر شما این واکنش درسته ؟

به شرکت های بزرگ و موفق که نگاه می کنیم میبینیم همیشه پذیرای انتقادات ما هستن، میتونیم کالاها وخدماتشون را بهشون برگردونیم و همیشه سعی می کنند یک جوری بعدش ما را راضی کنند. دلیلش اینه که اونا میدونن مشتری باعث رشد کسب و کارشون میشه و انتقاداتی که بهشون میشه در واقع نظرات مشتری هاشون هستش و اگر بتونن اصلاح کنند خیلی بیشتر رشد می کنند و شناخته تر و محبوب تر میشن.

enlightened بیاین امروز اگر جایی کار میکنیم و دیدیم مشتری مون ازمون انتقاد میکنه و یا ناراضی هست به جای ناراحت شدن باهاش خوب برخورد کنیم، به علت نارضایتیش فکر کنیم و سعی کنیم بهبودش بدیم اینجوری کلی رشد می کنیم wink

heart همراهان عزیز نیکولند، ما آماده شنیدن هرگونه انتقادی هستیم و میدونیم که هر نظری که می دید خوب یا بد، برای این هستش که ما را دوست دارید و می خواین که بهتر بشیم و رشد کنیم. خیلی دوستتون داریم  heart

 

جمله انگیزشی در مورد مشتریان ناراضی از بیل گیتس

 

نظرات chat تعداد : ۰ عدد


نیکولندی جان با ثبت نظر میتونی امتیاز دریافت کنی

Some text some message..
تلفن پشتیبانی : 44167250 - 021
دانلود اپلیکیشن نیکولند
enamd
logo-samandehi
زندگی به سبک نیکولند

سبک زندگی نیکولند یعنی کنار هم حس خوب، آرامش، انرژی مثبت، شادی، عشق و مهربونی را گسترش بدیم و به هم کمک کنیم که از چیزهای کوچیک زندگی لذت ببریم و دنیا را به جای بهتری برای زندگی تبدیل کنیم.

عکس تعداد عنوان محصول حذف
بستن سبد
قیمت کل:تومان هزینه ارسال: ۹,۵۰۰ تومان