logo
سوالات پیش از خرید نیکولند
سوالات پرتکرار

سلام به روی ماهت 🥰

جواب سوالات رو میتونی اینجا پیدا کنی 🌹

اگر نبود میتونی بهمون زنگ بزنی، خوشحال میشیم صدای زیبات رو بشنویم 😍

کالاهای موردنظرت رو به سبدخریدت اضافه کن، شماره موبایلت رو وارد کن، نوع ارسالت رو انتخاب کن، آدرست رو وارد کن، نحوه پرداختت رو انتخاب کن، بعد از تکمیل خرید و پرداخت، ازطرف سایت نیکولند برات پیامک ثبت سفارش میاد.

هزینه ارسال با پست پیشتاز به سراسر ایران 24000 تومان

هزینه ارسال با پیک فقط مخصوص تهران 36000 تومان

اگر پست رو انتخاب کردی، دو تا شش روزکاری بعد از ثبت سفارش بسته به دستت میرسه.

و اگر پیک رو انتخاب کردی، در زمان انتخابی خودت بسته به دستت میرسه.

جواب سوالتو پیدا نکردی ؟

بهمون زنگ بزن

44167250 - 021

magnifier
Loading...

روز نیکو - 11 بهمن 96

چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۰۹:۳۵
روز نیکو - 11 بهمن 96

 

سلامنیکولندی های عزیز

اگر شاغل باشید یا خودتون یک کسب و کار داشته باشید، مغازه دار باشید و یا ... شده با مشتری هایی برخورد کنید که انتقاد می کنند، راضی نیستن، نظر میدن، برگشت میدن محصول یا خدماتتون را. اغلب اوقات وقتی با این موضوع مواجه میشیم ناراحت میشیم، احساس بدی پیدا می کنیم، بعد از رفتن اون فرد در موردش صحبت می کنیم یا توی ذهنمون باهاش میجنگیم و کلی حال خودمون را خراب می کنیم. حالا به نظر شما این واکنش درسته ؟

به شرکت های بزرگ و موفق که نگاه می کنیم میبینیم همیشه پذیرای انتقادات ما هستن، میتونیم کالاها وخدماتشون را بهشون برگردونیم و همیشه سعی می کنند یک جوری بعدش ما را راضی کنند. دلیلش اینه که اونا میدونن مشتری باعث رشد کسب و کارشون میشه و انتقاداتی که بهشون میشه در واقع نظرات مشتری هاشون هستش و اگر بتونن اصلاح کنند خیلی بیشتر رشد می کنند و شناخته تر و محبوب تر میشن.

enlightened بیاین امروز اگر جایی کار میکنیم و دیدیم مشتری مون ازمون انتقاد میکنه و یا ناراضی هست به جای ناراحت شدن باهاش خوب برخورد کنیم، به علت نارضایتیش فکر کنیم و سعی کنیم بهبودش بدیم اینجوری کلی رشد می کنیم wink

heart همراهان عزیزنیکولند، ما آماده شنیدن هرگونه انتقادی هستیم و میدونیم که هر نظری که می دید خوب یا بد، برای این هستش که ما را دوست دارید و می خواین که بهتر بشیم و رشد کنیم. خیلی دوستتون داریم  heart

 

جمله انگیزشی در مورد مشتریان ناراضی از بیل گیتس

 

نظرات chat تعداد:صفر عدد


نیکولندی جان با ثبت نظر میتونی امتیاز دریافت کنی

Loading...
نمایش بیشتر
Some text some message..
عکستعدادعنوان محصولحذف
نهایی کردن بستن سبد
قیمت کل:تومان هزینه ارسال:35000 تومان