روز نیکو - 14 بهمن 96

شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۲۱:۵۱
روز نیکو - 14 بهمن 96

 

سلام به همه نیکولند ی های عزیز

روزتان خوش و خرم ...

چقدر احساس شادی دارید توی زندگی تون ؟ چه وقت هایی احساس شادی می کنید ؟ چی باعث شادی تون میشه ؟

معمولا ما شادی مون را به شرایط و اتفاقاتی ویژه ای که برامون میفته وابسته می کنیم و با خودمون میگوییم اگر اون اتفاق بیفته یا اینجوری بشه یا من اون آدم را ببینم خیلی خوشحال می شم و احساس شادی می کنم اما اگر نشه و نبینم و ... یا کلا احساس شادی نمی کنم و یا همون یک کم احساس شادی که دارم از بین میره.

ما میتونیم همیشه و همیشه شاد باشیم و زندگی مون را سرشار از احساس خوب، شادی و لذت کنیم اگر طرز فکرمون را تغییر بدیم و به همه مسائل بهتر و قشنگ تر نگاه کنیم. ما میتونیم شاد زندگی کنیم اگر شادی مون را به آدم ها، اتفاقات و شرایط مختلف وابسته نکنیم و فقط خودمون باشیم که حس خودمون را تغییر می دهیم. این نهایت قدرت ای هستش که یک نفر می تواند داشته باشه. 

بیاین از امروز با هم تصمیم بگیریم و تمرین کنیم که خودمون زندگی شادی برای خودمون بسازیم و به دیگران و اتفاقات وابسته نباشیم. از امروز بیاین فکرمون را تغییر بدیم تا زندگی مون تغییر کنه.

منتظر نظرات شما بعد از تغییر فکرتون هستیم heart

روزتان نیکو smiley

 

جمله انگیزشی از مارکوس اورلیس آنتونیون در مورد رابطه زندگی شاد و طرز تفکر

نظرات chat تعداد : ۰ عدد


نیکولندی جان با ثبت نظر میتونی امتیاز دریافت کنی

Some text some message..
تلفن پشتیبانی : 44167250 - 021
دانلود اپلیکیشن نیکولند
enamd
logo-samandehi
زندگی به سبک نیکولند

سبک زندگی نیکولند یعنی کنار هم حس خوب، آرامش، انرژی مثبت، شادی، عشق و مهربونی را گسترش بدیم و به هم کمک کنیم که از چیزهای کوچیک زندگی لذت ببریم و دنیا را به جای بهتری برای زندگی تبدیل کنیم.

عکس تعداد عنوان محصول حذف
بستن سبد
قیمت کل:تومان هزینه ارسال: ۹,۵۰۰ تومان