روز نیکو - 16 بهمن 96

دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۲:۴۱
روز نیکو - 16 بهمن 96

دوستان نیکولند سلااام

روزتان زیبا و قشنگ و پر انرژی

یکی از دلایلی که همیشه مانع حرکت ما میشه این هست که می ترسیم شکست بخوریم، با خودمان می گیم نکنه نشه، نکنه نابود بشم، نکنه اتفاق بدی بیفته و کلی فکر دیگه که جلوی حرکت ما را می گیره و نمیتونیم جلو بریم. انقدر ترس از شکست و نابودی زیاد میشه و انقدر توی ذهنمون بهش پر و بال میدیم که وقتی میخوایم حرکت کنیم احساس میکنیم تمام وجودمان و دست و پاهامون را با زنجیر بستن و ما نمیتونیم به سمت خواسته هامون بریم. ترس از شکست یکی از موانع ذهنی هستش که همیشه باهاش مواجه ایم. باید باهاش چی کار کنیم ؟

بهترین راه مقابله با ترس ها اینه که بریم تو دلشون، چه جوری بریم تو دل این ترس ؟  باید شهامت و شجاعت شکست خوردن را در خودمون ایجاد کنیم. باید بپذیریم که ممکنه شکست بخوریم اما همانقدر و حتی بیشتر از اون امکان داره موفق بشیم. وقتی قبول کنیم که امکان داره شکست بخوریم و شجاعت و جسارت شکست خوردن را در خودمون ایجاد کنیم اون وقت دیگه ترسی از شکست خوردن نداریم و این ترس نمیتونه جلوی ما را بگیره. وقتی که بتونیم اینجوری فکر کنیم دیگه هیچی محدودمون نمیکنه و میتونیم با تمام قدرتمون به سمت اون حرکت کنیم. و اونجاست که ما به خواسته هامون میرسیم و خیلی بیشتر از اون چیزی که میخواستیم را بدست میاریم.

بیاین امروز روی ترس از شکست خوردن کار کنیم و شجاعت شکست خوردن را در خودمون بالا ببریم.

منتظر دستاوردهاتون بعد از اینکه روی این ترس پا گذاشتید در قسمت نظرات هستیم.

روزتان نیکو smiley

 

جمله انگیزشی در مورد شکست و موفقیت از جان کندی

نظرات chat تعداد : ۰ عدد


نیکولندی جان با ثبت نظر میتونی امتیاز دریافت کنی

Some text some message..
تلفن پشتیبانی : 44167250 - 021
دانلود اپلیکیشن نیکولند
enamd
logo-samandehi
زندگی به سبک نیکولند

سبک زندگی نیکولند یعنی کنار هم حس خوب، آرامش، انرژی مثبت، شادی، عشق و مهربونی را گسترش بدیم و به هم کمک کنیم که از چیزهای کوچیک زندگی لذت ببریم و دنیا را به جای بهتری برای زندگی تبدیل کنیم.

عکس تعداد عنوان محصول حذف
بستن سبد
قیمت کل:تومان هزینه ارسال: ۹,۵۰۰ تومان