روز نیکو - 17 بهمن 96

سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۰:۰۵
 روز نیکو - 17 بهمن 96

 

سلام، روزتان بخیر باشه

وقتی هدفی را برای خودمون مشخص می کنیم برای اینکه به اون هدف برسیم باید برنامه ریزی کنیم و قدم به قدم جلو بریم تا به نتیجه دلخواهمون برسیم. علاوه بر این کارهایی که انجام می دهیم باید توی ذهنمون هدفمون را شکل بدیم و برای خودمون تصویر هدفمون را بسازیم. هر روز باید به این فکر کنیم که به هدفمون رسیدیم و احساس خوبی از رسیدن بهش داریم. شاید اولش سخت باشه و غیرقابل باور، اما کم کم که بهش فکر می کنیم و توی ذهنمون باهاش راحت میشیم، این اتفاق برامون بدیهی و قابل باور میشه و اونجاست که ما به هدفمون می رسیم. در واقع وقتی که ذهنمون باور کند که ما به خواسته مون رسیدیم اون اتفاق حتما رخ میده.

مثلا اگر ما هدفمون قبولی در کنکور باشه اما وقتی خودمون بهش فکر می کنیم بگیم نه بابا امکان نداره و قبول شدنمون را باور نکنیم، خب به خواسته مون نمی رسیم. اما وقتی توی ذهنمون بپذیریم که می شود، اونجاست که واقعا می شود.

ذهن ما قدرت بسیار زیادی داره و ما هر تغییری که می خواهیم ایجاد کنیم و یا هر پیروزی که می خواهیم بدست بیاریم را باید اول در ذهنمون شکل بدیم. قدرتش را دست کم نگیریم.

از تجربیاتتون برامون بنویسید

روزتان نیکو smiley

 

جمله انگیزشی موفقیت از ذهنت شروع میشه

نظرات chat تعداد : ۰ عدد


نیکولندی جان با ثبت نظر میتونی امتیاز دریافت کنی

Some text some message..
تلفن پشتیبانی : 44167250 - 021
دانلود اپلیکیشن نیکولند
enamd
logo-samandehi
زندگی به سبک نیکولند

سبک زندگی نیکولند یعنی کنار هم حس خوب، آرامش، انرژی مثبت، شادی، عشق و مهربونی را گسترش بدیم و به هم کمک کنیم که از چیزهای کوچیک زندگی لذت ببریم و دنیا را به جای بهتری برای زندگی تبدیل کنیم.

عکس تعداد عنوان محصول حذف
بستن سبد
قیمت کل:تومان هزینه ارسال: ۹,۵۰۰ تومان