روز نیکو - 24 بهمن 96

سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۱:۰۸
روز نیکو - 24 بهمن 96

 

سلام

امروز هم بارونی و قشنگ و دوست داشتنیه، خداروشکر

ترس از شکست باعث میشه به سمت هدفمون نریم. همیشه یکی از قوی ترین ترس های ما، ترس از شکست است. با خودمون میگیم اگر نشه چی ! یا اینکه بیخیال بابا امکان نداره بشه !

برای موفقیت و رسیدن به خواسته هامون باید با شکست کنار بیایم. باید بپذیریم که ممکنه بار اول اون چیزی که میخوایم نشه. اما این اسمش شکست نیست، این یعنی این راه ما را به اون چیزی که میخوایم نمیرسونه، فقط همین. هربار که این اتفاق میفته، به ما میگه که خواسته ما چیه دقیقا ؟ شکست در واقع باعث میشه که قدمون بلندتر بشه و خواسته مون دقیق تر. وقتی به خواسته مون نمیرسیم و به اصطلاح شکست میخوریم اگر بتونیم از اون درس بگیریم و خواسته مون را مشخص تر کنیم، اونوقت میتونیم به مقصد ارزشمندتری برسیم. میتونیم بالاتر بریم و بیشتر رشد کنیم. شکست یک پله بلندی به سمت موفقیته. فقط ما باید دیدمون را نسبت بهش عوض کنیم و به جای اینکه احساس بدی نسبت به شکست داشته باشیم، خوشحال باشیم که خواسته مون واضح تر شده.

شما از شکست هاتون درس گرفتین و رشد کردین یا غمگین شدین و بیخیال هدفتون شدین ؟

 

روزتان نیکو smiley

جمله انگیزشی از اپرا وینفری در مورد شکست پله ای به سمت موفقیت عظیم

 

نظرات chat تعداد : ۰ عدد


نیکولندی جان با ثبت نظر میتونی امتیاز دریافت کنی

Some text some message..
تلفن پشتیبانی : 44167250 - 021
دانلود اپلیکیشن نیکولند
enamd
logo-samandehi
زندگی به سبک نیکولند

سبک زندگی نیکولند یعنی کنار هم حس خوب، آرامش، انرژی مثبت، شادی، عشق و مهربونی را گسترش بدیم و به هم کمک کنیم که از چیزهای کوچیک زندگی لذت ببریم و دنیا را به جای بهتری برای زندگی تبدیل کنیم.

عکس تعداد عنوان محصول حذف
بستن سبد
قیمت کل:تومان هزینه ارسال: ۹,۵۰۰ تومان