روز نیکو - 7 بهمن 96

شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۶:۳۷
روز نیکو - 7 بهمن 96

سلام .... روز بارونی و برفی تون بخیییر باشهههه ....

با یک نفس عمیق ریه هامونو از اکسیژن پر کنیم ...

از جمله مسائلی که همیشه ذهن آدم و در گیر می کنه، فکر کردن به کارهایی که باید انجام میدادیم و ندادیم یا برعکس، و این درگیری فکری باعث میشه از زمان حالمون هم غافل بشیم و فردا هم به این فکر کنیم که دیروز چه کارهایی باید انجام میدادیم و ندادیم. یا اینکه به این فکر می کنیم که در آینده چه اتفاقاتی قراره بیفته، و این باعث درگیری فکری و بعضا نگرانی ما میشه. درحالی که ما نه میتونیم گذشته را تغییر بدیم و نه میتونیم آینده را پیش بینی کنیم. ما فقط و فقط میتونیم در زمان حال باشیم و زمان حال خودمون را تغییر بدیم که این خودش یعنی تغییر آینده ...

اگر یاد بگیریم فقط در زمان حال زندگی کنیم و از گذشته، که این گذشته از یک ثانیه قبل تا 100 سال قبل میتونه باشه، درس بگیریم و تجربه کسب کنیم و آینده امیدوار باشیم و مثبت فکر کنیم، میتونیم حس خوب را در لحظه لحظه زندگی مون تجربه کنیم. علاوه بر اون کمتر دچار اشتباه میشیم و آینده قشنگ تری را برای خودمون میسازیم.

جمله امروز نیکولند از آلبرت انیشتین هم همینو میگه.

پس دست به کار شیم. از امروز بیاین توی زمان حال زندگی کنیم. از حس های خوبی که بدست آوردین و اتفاقات خوبتون برای نیکولند بنویسید تا همه با هم انرژی بیشتری بگیریم.

روزتان نیکو دوستان عزیز smiley

 

جمله انگیزشی نیکولند از آلبرت انیشتین در مورد زندگی در زمان حال

نظرات chat تعداد : ۰ عدد


نیکولندی جان با ثبت نظر میتونی امتیاز دریافت کنی

Some text some message..
تلفن پشتیبانی : 44167250 - 021
دانلود اپلیکیشن نیکولند
enamd
logo-samandehi
زندگی به سبک نیکولند

سبک زندگی نیکولند یعنی کنار هم حس خوب، آرامش، انرژی مثبت، شادی، عشق و مهربونی را گسترش بدیم و به هم کمک کنیم که از چیزهای کوچیک زندگی لذت ببریم و دنیا را به جای بهتری برای زندگی تبدیل کنیم.

عکس تعداد عنوان محصول حذف
بستن سبد
قیمت کل:تومان هزینه ارسال: ۹,۵۰۰ تومان