روز نیکو - 8 بهمن 96

یکشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۴:۳۳
روز نیکو - 8 بهمن 96

 

سلااام ... روز برفی قشنگتون بخیر

خداروشکر که این همه نعمت برامون فرستاد و حالمون را خوب خوب کرد ...

وقتی یک اتفاقی میفته، اینکه خوبه یا بد، اینکه به نفع ماست یا به ضررمون، اینکه خوشحال میشیم یا ناراحت به این بستگی داره که ما چطور به اون اتفاق نگاه میکنیم. یک تصادف، یا یک زمین خوردن و یا هر چیز دیگه ای میتونه ما را ناراحت کنه اگر اینجوری فکر کنیم که اتفاق بدی افتاده، آسیب دیدم، ماشینم نابود شد و این فکرها، یا میتونه ما را آروم کنه اگر فکر کنیم که این زمین خوردن من را از یک اتفاق بزرگ تر نجات داد یا اون تصادف باعث شد که من به این نتایج بزرگ برسیم.

وقتی یک اتفاقی میفته اگر بتونیم زاویه دیدمون را تغییر بدیم دیگه اون اتفاق برامون ناخوشایند نیست و احساسمون را بد نمیکنه. اینطوری ما قوی تر میشیم و کمتر موضوعی ما را ناراحت و غمگین میکنه. برای اینکه بتونیم زاویه دیدمون را تغییر بدیم باید تمرین کنیم چون عادت کردیم به شیوه قبل فکر کردن و دیدن. اما .... اما اگر تمرین کنیم و بتونیم دیدمون را تغییر بدیم کلی اتفاقای خوب برامون میفته. با هر اتفاق به ظاهر بد، یک اتفاق خوبم هست و وقتی ما اون را میبینیم که دیدمون را تغییر بدیم. همانطور که خدا گفته : " فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا " به یقین با (هر) سختی گشایشی است! 

بیاین از امروز تمرین کنیم به اتفاقات زندگی مون طور دیگه ای نگاه کنیم. بیاین جوری بهشون نگاه کنیم که بهمون حس بهتری بده، اونجاست که اون اتفاق خوب درونش را درک می کنیم.

منتظر تجربیاتتون در مورد تغییر زاویه دیدتون هستیم.

روز برفی و قشنگتون نیکو smiley

 

جمله انگیزشی در مورد زاویه دید از وین دایر

نظرات chat تعداد : ۰ عدد


نیکولندی جان با ثبت نظر میتونی امتیاز دریافت کنی

Some text some message..
تلفن پشتیبانی : 44167250 - 021
دانلود اپلیکیشن نیکولند
enamd
logo-samandehi
زندگی به سبک نیکولند

سبک زندگی نیکولند یعنی کنار هم حس خوب، آرامش، انرژی مثبت، شادی، عشق و مهربونی را گسترش بدیم و به هم کمک کنیم که از چیزهای کوچیک زندگی لذت ببریم و دنیا را به جای بهتری برای زندگی تبدیل کنیم.

عکس تعداد عنوان محصول حذف
بستن سبد
قیمت کل:تومان هزینه ارسال: ۹,۵۰۰ تومان