logo
سوالات پیش از خرید نیکولند
سوالات پرتکرار

سلام به روی ماهت 🥰

جواب سوالات رو میتونی اینجا پیدا کنی 🌹

اگر نبود میتونی بهمون زنگ بزنی، خوشحال میشیم صدای زیبات رو بشنویم 😍

کالاهای موردنظرت رو به سبدخریدت اضافه کن، شماره موبایلت رو وارد کن، نوع ارسالت رو انتخاب کن، آدرست رو وارد کن، نحوه پرداختت رو انتخاب کن، بعد از تکمیل خرید و پرداخت، ازطرف سایت نیکولند برات پیامک ثبت سفارش میاد.

هزینه ارسال با پست پیشتاز به سراسر ایران 24000 تومان

هزینه ارسال با پیک فقط مخصوص تهران 36000 تومان

اگر پست رو انتخاب کردی، دو تا شش روزکاری بعد از ثبت سفارش بسته به دستت میرسه.

و اگر پیک رو انتخاب کردی، در زمان انتخابی خودت بسته به دستت میرسه.

جواب سوالتو پیدا نکردی ؟

بهمون زنگ بزن

44167250 - 021

magnifier
Loading...

چالش شکرگزاری - مقدمه

شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۴:۴۳
چالش شکرگزاری - مقدمه

 

سریع ترین راه رسیدن به احساس خوب و اهدافمون شکرگزاریه. با اینکه اکثر ما این رو میدونیم ولی توی انجامش کوتاهی میکنیم. حالا میخوایم باهم شکرگزاری رو به صورت گروه تمرین کنیم تا به یک عادت تبدیل بشه "عادت شکرگزاری". اینجوری اگر یه روزی تنبلی مون گرفت به هوای هم تمرین هاشو انجام میدیم.

تمرین ها براساس کتاب مهجزه شکرگزاری قرارداده میشه. 

این اولین و مهمترین عادتی نیکو هستش که کنارهم تمرینش میکنیم.

 

بخش هایی ار کتاب معجزه شکرگزاری

کشف من 

ماجرای من مثالی برجسته است از اینکه وقتی کسی نسبت به شکرگزاری بی اعتنا باشد زندگی چگونه می شود و چه اتفاقی می افتد وقتی کسی شکرگزاری را جزئی از زندگی اش قرار بدهد.

اگر شش سال پیش از من سوال میشد آیا آدمی قدردان هستم یا نه، جواب میدادم: "بله، البته که من قدردان هستم. هروقت هدیه ای میگیرم، وقتی کسی در را برایم بار میکند یا زمانی که کسی لطفی در حقم میکند، تشکر می کنم." 

راستش من اصلا آدمی قدردان نبودم. هیچ خبر نداشتم که در واقع شاکر بودن یعنی چه، و صرفا گفتن کلمه "متشکرم" در مواقعی خاص، به اندازه کافی از من فردی شاکر نمی ساخت.

زندگی من بدون شکرگزاری خیلی پرچالش بود. من مقروض بودم و هر ماه هم کمی به مبلغ بدهی ام اضافه می شد. به شدت جان میکندم اما هرگز وضع مالی ام روبه راه نمی شد. درحین دست و پنجه نرم کردن با بدهی ها و تعهداتم، دچار فشار عصبی مداومی بودم. روابط من مانند پاندولی از شرایط مساعد به سمت مصیبت در نوسان بود، چون به نظر نمی رسید برای کسی وقت کافی داشته باشم.

زمانی که به اصلاح سالم بودم، در پایان روز احساس بی رمقی می کردم و همیشه ی خدا هم سهمیه درست حسابی از سرماخوردگی و بیماری های رایج فصل نصیبم می شد. وقتی با دوستانم بیرون می رفتیم، یا وقتی در تعطیلات به سر می بردیم، لحظات خوشی داشتم اما بعد از آن، این واقعیت که باید به شدت کار کنم تا بتوانم از عهده ای قبیل خوشی ها برآیم، حسابی حالم را می گرفت. من زندگی نمی کردم، فقط زنده بودم، روز به روز و از یک حقوق تا حقوق دیگر، و هنوز یک مشکل زندگی ام را حل نکرده بودم که سروکله مشکلات بیشتری پیدا می شد.

اما سپس اتفاقی افتاد که باعث شد از آن روز به بعد کل زندگی ام دگرگون شود. من رازی را درمورد زندگی کشف کردم و درنتیجه این کشف، یکی از کارهایی که شروع کردم شکرگزاری روزانه بود. این مسئله باعث شد کل زندگی ام متحول شود و هرچه بیشتر شکرگزاری می کردم، نتایج آن معجزه آساتر بود. به راستی که زندگی ام معجزه آسا شد. 

برای اولین بار در عمرم از شرّ بدهی خلاص شدم و مدت کوتاهی پس از آن، تمام پول موردنیاز برای هر کاری را که دلم می خواست انجام بدهم، داشتم. مشکلات ارتباطی، کاری و تندرستی ام ناپدید شدند و به جای مواجهه با موانع روزانه، روزهای من سرشار از موارد خوب یکی پس از دیگری شد. سلامت و انرژی ام به گونه ای قابل ملاحظه افزایش یافت و روحیه ام حتی از دهه بیست زندگی ام هم بهتر شد. روابطم به مراتب بامعناتر شد و در عرض چندماه، در مقایسه با سال های پبش درکنار خانواده و دوستان اوقاتی لذت بخش تر داشتم.

از همه مهمتر، بیش از حد تصورم احساس خوشحالی می کردم. به لطف الهی، چنان شاد بودم که در سرتاسر عمرم هرگز به آن اندازه احساس ذشادی نمی کردم. شکرگزاری مرا متحول کرد  و کل زندگی ام به گونه ای معجزه آسا دگرگون شد.

اعجاز را به زندگی ات بیاور

زمانی که توشکرگزاری را عادت زندگی ات قرار میدهی، هر صبح که از خواب بیدار می شوی از اینکه زنده هستی، هیجان زده می شوی. احساس می کنی کاملا عاشق زندگی شده ای. همه چیز بی دردسر و آسان به نظر می رسد. نسبت به قبل احساس سبکبالی و شادی بیشتری می کنی. زمانی که چالش ها از راه برسند، می دانی چطور از پس آنها برآیی و از آنها درس بگیری. هر روزت خیره کننده خواهد بود! هر روزت حتی بیشتر از زمانی که کودک بودی، سرشار از شگفتی خواهد شد.

 

دستوالعمل معجره آسا 

"آگاهی یک گنج است و تمرین، کلید آن." 

شکرگزاری

 

هرقدر احساسات تو واقعی تر باشد، هرچه خالصانه تر شاکر باشی، زندگی ات سریع تر متحول می شود.

 

رویاهایت چه هستند ؟

تمرین 28 روزه شکرگزاری

وقتی در مورد خواسته هایت شفاف باشی، در واقع انگار مسیری مشخص را به سوی آنچه دلت می خواهد قدرت اعجازآمیز شکرگزاری در زندگی ات متحول کند، دنبال می کنی، و تو آماده ای که مهیج ترین و پر شورترین ماجرای عمرت را آغاز کنی ؟

نظرات chat تعداد:۲۷ عدد


نیکولندی جان با ثبت نظر میتونی امتیاز دریافت کنی

ندا
جمعه ۲۴ فروردین ۱۴۰۳
شکر که با نیکولند آشنا شدم سالهاست شکرگزاری میکنم و با شکرگزاری معجزه های فراوانی رو به زندگیم جذب کردم به همگی پیشنهاد میکنم و با شما ادامه میدم میدونم امسال به تمام آرزوهام میرسم
فاطمه سادات حسینی
چهارشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۳
بابت آشنایی با نیکولند خداروشکر میکنم
کاربر نیکولند
پنج شنبه ۳ اسفند ۱۴۰۲
سلام بابت داشتنتون خدارو شکر میگم من کتاب دارم اما از شکرگزاری های شماهم استفاده میکنم دفتر برنامه ریزی برای خرید پیدا نکردم
الهام بختیاری
سه شنبه ۲۶ دی ۱۴۰۲
ممنون از متن شکرگذاری 💜
کاربر نیکولند
پنج شنبه ۱۴ دی ۱۴۰۲
سلام من چرا زودتر باهاتون آشنا نشدم چقد حرفاتون حال دلم خوب کرد.مادری هستم با ۲ تا بچه و زندگی آشفته...خیلی اتفاقی با یه عکس از محصولاتتون باهاتون آشنا شدم کاش اطلاع رسانی بیشتری بشه مطمئنم خیلی ها تو دنیا به همچین مطلب هایی نیاز دارن
کاربر نیکولند
چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۲
ادرینا تو چرا به همه کلا ها پیام می دی خلیل زاد
آدرینا🫰🏽🫶🏿 😘 🫦خلیل زادگان.
شنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۲
من دوست دارم که زوتر شروع بشه فردا🌹
فرناز طاهری پور
شنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۲
عالیه شروع میکنم از فردا👌😍
آدرینا🫰🏽🫶🏿 😘 🫦خلیل زادگان.
دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲
آدرینا خلیل زادگان
مهرنوش کاربر ایرانی نیکولند
دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۲
شکرکه مایه فخرجهانم
مهرنوش کاربر ایرانی نیکولند
دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۲
شکرکه مایه فخرجهانم
کاربر نیکولند
شنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۱
چقدر خوب ،حتما انجام میدم
کاربر نیکولند
شنبه ۳۰ مهر ۱۴۰۱
عالیه به نظرم باید اینو همه بخونن👍👍
یگانه کریمی
سه شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۱
سلام من هر وقت توی قسمت دیوار عکس می‌فرستم بازم وقتی میرم توی قسمت پروفایل میبینم که امتیازم تغییر نکرده و تو قسمت عکسام هیچ عکسی نیست لطفاً درستش کنید
کاربر نیکولند
پنج شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
قلبم‌ اکلیلی شد🤍
Loading...
نمایش بیشتر
Some text some message..
عکستعدادعنوان محصولحذف
نهایی کردن بستن سبد
قیمت کل:تومان هزینه ارسال:35000 تومان