چالش شکرگزاری - روز چهارم

سه شنبه ۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۸:۵۸
چالش شکرگزاری - روز چهارم

تندرستی نفیس ترین نعمت در زندگی است و باید بیش از هر چیز دیگری قدر سلامت خود را بدانیم. اغلب وقتی به فکر تندرستی مان می افتیم که آن را از دست می دهیم. 

تندرستی موهبت زندگی است، نعمتی است که تو دریافت می کنی و این دریافت هر روز خدا ادامه دارد. علاوه بر کارهایی که برای تندرستی مان انجام می دهیم، باید خدا را بابت آن شکر کنیم تا دریافت تندرستی ادامه دار باشد. 

شکرگزاری در ازای سلامتی که دریافت میکنی، حیاتی است. وقتی بابت سلامتی آن شاکر باشی، نه تنها سلامتی فعلی تو محفوظ می ماند، اعجاز شکرگزاری هم دست به کار می شود و جریان سلامی را به سمت تو افزایش می دهد. 

تو نیز فوری متوجه می شوی که کیفیت سلامتت بهبود یافته است. دردهای جزئی و ... به گونه ای معجزه آسا محو می شوند و تو متوجه می شوی که انرژی، نشاط و شادی آن به طور قابل ملاحظه‌ای افزایش می یابد. 

یه هر میزان که تو بابت سلامتی آن شکرگزار باشی، به همه اندازه، سلامتی تو به گونه ای معجزه آسا زیاد می شود و به هر میزان که شکر نکنی، دقیقاً به همان اندازه سلامتی آن افت می کند. 

پژوهش های علمی حاکی از این است که تنش و فشار روانی منشأ بسیاری از بیماری ها است. تحقیقات نشان داده است افرادی که شکرگزاری می کنند زودتر شفا می یابند و به احتمال زیاد هفت سال بیشتر عمر می کنند. 

همین حالا باتوجه به وضعیت تندرستی ات، می توانی بفهمی که تا چه حد شاکر هستی. تو هر روز باید حال و هوایی شگفت انگیز داشته باشی. اگر احساس سنگینی می کنی و زندگی حکم چالشی را برایت دارد، یا اگر احساس نمی کنی که جوان تر از سن و سالت هستی، دچار اُفت سلامتی شده ای. یکی از مهم ترین عوامل از دست دادن شور و نشاط زندگی، ناشکری است. وقتی که از قدرت معجزه آسای شکرگزاری استفاده کنی، همه اینها تغییر می کند. 

با خودت بگو 

خدایا شکرت که پا دارم.

خدایا مرا که دست دارم.

خدایا تورا بابت حس چشایی شگفت انگیزه شکر میکنم.

خدایا تورا بابت حس بویایی خارق‌العاده ام شکر می کنم.

نظرات chat تعداد : ۱ عدد


نیکولندی جان با ثبت نظر میتونی امتیاز دریافت کنی

s A
دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰
خدایا شکرت که راه میرم میتونم قلم به دست بگیرمو بنویسم خدایا دوستمو شفا بده که تندرستیشو بدست بیاره شکر پروردگار محبوب من
comment پشتیبان گلگلی گلگلی
یکشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰
پاسخ به s A
خدا رو شکر
Some text some message..
تلفن پشتیبانی : 44167250 - 021
دانلود اپلیکیشن نیکولند
enamd
logo-samandehi
زندگی به سبک نیکولند

سبک زندگی نیکولند یعنی کنار هم حس خوب، آرامش، انرژی مثبت، شادی، عشق و مهربونی را گسترش بدیم و به هم کمک کنیم که از چیزهای کوچیک زندگی لذت ببریم و دنیا را به جای بهتری برای زندگی تبدیل کنیم.

عکس تعداد عنوان محصول حذف
بستن سبد
قیمت کل:تومان هزینه ارسال: ۹,۵۰۰ تومان