چالش شکرگزاری - روز چهاردهم

شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۹:۳۷
چالش شکرگزاری - روز چهاردهم

خواسته هایی که در قالب کلمات بیان میشوند،قدرتی شگفت انگیز دارند. "دیپاک چوپرا"

برای اینکه اعجازانگیزترین روز زندگی ات را به چشم ببینی وآن را از سر بگذرانی، می توانی قبل از اینکه روزت را شروع کنی بابت تمام روز خدا را شاکر باشی! برای داشتن روزی خارق العاده صرفا برنامه های کاری روزانه ات را مرور کن و عبارت اعجازآفرین خدایا شکرت را برای هر کدام از آنها، قبل از اینکه شروعشان کنی، بگو. انجام آنراحتترین کاراست. اما تغییری که در روزت ایجاد می کند، مبهوت کننده است.شاکر بودن از پیش، از طریق قانون جذب روزی معجزه آسا خلق میکند. وقتی خدا را شکر کنی که تجارب طولروزت خوب از آب درآید، بی برو برگرد تجاربی خوب را از سر می گذرانی.

اگرباورت نمی شود که قدرت تاثیرگذاری شگرفی در وضعیت های روزانه ات داری، درباره اوقاتی فکر کن که عبوس یا بدخلق از خواب بیدار شدی و روز خودت را آغاز کردی و اوضاع یکی پس از دیگری ناجور از آب درآمد، تا اینکهدر پایان روزصدایت درآمد که چرا روزت این قدر بد بوده، انگار که روز ناجورت تصادفی پیش مده است. خب، تنها دلیل که تو روزی ناخوشایند داشتی این بود که از کله سحر عبوس و بدخلق بودی و همین بدخلقی ات عاملی شد تا کارها پشت سر هم خراب شود.

نظرات chat تعداد : ۰ عدد


نیکولندی جان با ثبت نظر میتونی امتیاز دریافت کنی

Some text some message..
تلفن پشتیبانی : 44167250 - 021
دانلود اپلیکیشن نیکولند
enamd
logo-samandehi
زندگی به سبک نیکولند

سبک زندگی نیکولند یعنی کنار هم حس خوب، آرامش، انرژی مثبت، شادی، عشق و مهربونی را گسترش بدیم و به هم کمک کنیم که از چیزهای کوچیک زندگی لذت ببریم و دنیا را به جای بهتری برای زندگی تبدیل کنیم.

عکس تعداد عنوان محصول حذف
بستن سبد
قیمت کل:تومان هزینه ارسال: ۹,۵۰۰ تومان