چالش شکرگزاری - روز دوم

چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۱۷:۴۸
چالش شکرگزاری - روز دوم

 

درباره مواهب موجود خودت که هرکسی کلی از آنها دارد فکر کن، نه در مورد بدبختی های گذشته ات که همه آدم ها تعدادی از آنها را دارند. "چارلز دیکنز"

در آغاز انجام تمرینات لازم است روزهای زیادی بگذرد تا شکرگزاری عادت تو شود. هر چیزی که به تو خاطرنشان کند خدا را شکر کنی، کمکت می کند که با شکرگزاری زندگی ات را ارزشمند کنی. برای اینکه یک همیشه به یاد داشته باشی باید شکرگزاری کنی، یک یادداشت به قصد یادآوری برای خودت بنویس و آن را در دسترس بگذار تا همواره به یادآوری باید شکر خدا را به جای بیاوری. مدتی که بگذرد، این کار برایت به صورت عادت در میآید و به طور خودکار هرجا و تحت هر شرایطی شکرگزاری می کنی.

امشب قبل از اینکه بخوابی یادداشت شکرگزاری ایت را بردار و آن را کف دستت بگذار. سپس به عقب برگرد و راجع به اتفاقات خوبی که در طول روز برایت افتاد، فکر کن و ببین بهترین اتفاقی که افتاد و تو از بابت آن شاکر هستی، چه بود. سپس عبارت اعجازآمیز خدایا شکرت را برای این بهترین رخداد بکگو و یادداشت را سرجای خودش کنار تخت خوابت بگذار. استفاده از یادداشت ساده به نظر می رسد اما از این طریق متوجه می شوی کم کم اتفاقات بی نظیری در زندگی ات می افتد.

وقتی تو در لابه لای موارد بسیار خوب به دنبال بهترین موردی بگردی که در طول روز برایت رخ داده است، در حین جستجو و تعیین بهترین ها، در اصل به بسیاری از چیزهایی که برای آنها شاکر هستی، توجه می کنی. همچنین اطمینان حاصل می کنی که هر شب با شکرگزاری می خوابی و هر روز با شکرگزاری بیدار می شوی.

این تمرین ها به قدی قدرتمند هستند که در عرض چند ماه زندگی ات را متحول می کنند. 

شکرگزاری همچون آهنرباست و موارد بیشتری را که بابتشان شاکر هستی به سویت جذب می کند و وقتی تو نیروی قوی آهنربای شکرکزاری را داشته باشی، مانند اعجاز، به طور خودکار تمام خواسته ها و نیازهایت را به سوی خود جذب می کنی.

 

نظرات chat تعداد : ۴ عدد


نیکولندی جان با ثبت نظر میتونی امتیاز دریافت کنی

کاربر نیکولند
شنبه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۱
حس میکنم‌توی بهشتم
محبوبه
یکشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۰
سلام خداروهزاران بارسپاس که بااین کتاب آشناشدم،،خییییلی خیلی ازتون ممنونم،
کاربر نیکولند
شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۰
خیلی خوشحال هستم. که با چنین برنامه‌ای آشنا شدم. که روز به روز باعث بهتر شدن حال خوب من شده.خدایا شکرت
ندا
یکشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۸
خیلییی عالی❤❤❤😍😍😍
comment نیکولند لند
یکشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۸
پاسخ به
سلام ندای عزیز مرسی از اینکه همراهمونی
Some text some message..
تلفن پشتیبانی : 44167250 - 021
دانلود اپلیکیشن نیکولند
enamd
logo-samandehi
زندگی به سبک نیکولند

سبک زندگی نیکولند یعنی کنار هم حس خوب، آرامش، انرژی مثبت، شادی، عشق و مهربونی را گسترش بدیم و به هم کمک کنیم که از چیزهای کوچیک زندگی لذت ببریم و دنیا را به جای بهتری برای زندگی تبدیل کنیم.

عکس تعداد عنوان محصول حذف
بستن سبد
قیمت کل:تومان هزینه ارسال: ۹,۵۰۰ تومان