چالش شکرگزاری - روز سوم

سه شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۶:۳۸
چالش شکرگزاری - روز سوم

 

قدردانی و شکرگزاری باعث شکوفایی روابط می شود. به محض اینکه قدردانی را به هر رابطه ای وارد کنی، به گونه ای معجزه آسا شاهد وفور شادی و موارد خوب در رابطه ات خواهی بود.قدردانی نه تنها روابط ات را متحول می کند، بلکه خودت را هم دگرگون می کند. مهم نیست الان چه خلق و خویی داری قدردانی و شکرگزاری تو را صبورتر، فهمیده تر، دلسوزتر و با محبت تر می کند، آن هم به حدی که حتی خودت باورت نمی شود. آزردگی و رنجشی که مدتی در زندگی مشترکت احساس میکردی و آه و ناله ای که سر می دادی، همه و همه محو می شوند چون وقتی تو واقعا در قبال فردی دیگر قدرشناس باشی، در مورد آن شخص دیگر چیزی وجود ندارد که بخواهی تغییرش دهی. تو دیگر از او انتقاد یا شکایت نمیکنی چون حسابی سرگرم شکرگزاری بابت خوبی های او هستی. در حقیقت، تو حتی قادر به دیدن آنچه عادت داشتیدر موردش گله و شکایت کنی، نیستی.

کلمات بسیار قدرتمند هستند. بنابراین وقتی تو در مورد فردی دیگر گله کنی، در واقع به زندگی خودت لطمه می زنی؛ طبق قانون جذب، در مورد شخصی دیگر هر فکری بکنی یا هر حرفی بزنی، همان را به سوی خودت می آوری.

برای اینکه نعمات بیشتری در زندگی دریافت کنی و آنها را به گونه ای معجزه آسا افزایش دهی، باید بابت اطرافیانت همانطور که هستند قدردان باشی. 

تمرین معجزه آسای امروز شکرگزاری از افراد است صرفا همانطور که هستند! حتی اگر تمام روابط جاری تو خوب باشد، با این تمرین عالی تر می شود؛ و با پیدا کردن هر موردی که سزاوار شکرگزاری و قدردانی در فردی باشد متوجه می شوی که قدردانی اعجاز میکند و روابط تو قوی تر، پربارتر و ارزشمندتر از حدت تصورت می شود.

سه نفر از نزدیکانت (پدر، مادر، همسر، خواهر، برادر، دوست، ...) انتخاب کن. بنشین و درباره ویژگی های هر یک از آنها که بیش از همه بابتشان قدردان هستی، فکر کن. می توانی بابت صبر و حوصله، خنده، آرامش و ... شاکر باشی. ویژگی های هرفرد را در دفترت بنویس. 

برای مثال، مادر عزیزم ازت ممنونم که همیشه همراه و پشتیبان من هستی. 

یادت باشه هرچی بیشتر بابت رابط خوبت شکرگزار باشی، روابط تو سریع تر متحول می شود. 

 

نظرات chat تعداد : ۲ عدد


نیکولندی جان با ثبت نظر میتونی امتیاز دریافت کنی

s A
دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰
پارسال این شکر گزاریو داشتم طی میکردم پارسال یسری ادما بودن ک شکر گزار بودم ک الان ندارمش اما الان عمیق تر شکر گزار عزیزانم هستم مرسی یا رب
عصمت شاهپری
جمعه ۲۱ آذر ۱۳۹۹
سلام تمرینات شکر گزاری روز سوم نیست چکار کنم؟صفحه سفیده.منتظرم الان جواب دهید
comment عصمت شاهپری
پنج شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹
پاسخ به
خیلی خوب است
Some text some message..
تلفن پشتیبانی : 44167250 - 021
دانلود اپلیکیشن نیکولند
enamd
logo-samandehi
زندگی به سبک نیکولند

سبک زندگی نیکولند یعنی کنار هم حس خوب، آرامش، انرژی مثبت، شادی، عشق و مهربونی را گسترش بدیم و به هم کمک کنیم که از چیزهای کوچیک زندگی لذت ببریم و دنیا را به جای بهتری برای زندگی تبدیل کنیم.

عکس تعداد عنوان محصول حذف
بستن سبد
قیمت کل:تومان هزینه ارسال: ۹,۵۰۰ تومان