logo
سوالات پیش از خرید نیکولند
سوالات پرتکرار

سلام به روی ماهت 🥰

جواب سوالات رو میتونی اینجا پیدا کنی 🌹

اگر نبود میتونی بهمون زنگ بزنی، خوشحال میشیم صدای زیبات رو بشنویم 😍

کالاهای موردنظرت رو به سبدخریدت اضافه کن، شماره موبایلت رو وارد کن، نوع ارسالت رو انتخاب کن، آدرست رو وارد کن، نحوه پرداختت رو انتخاب کن، بعد از تکمیل خرید و پرداخت، ازطرف سایت نیکولند برات پیامک ثبت سفارش میاد.

هزینه ارسال با پست پیشتاز به سراسر ایران 24000 تومان

هزینه ارسال با پیک فقط مخصوص تهران 36000 تومان

اگر پست رو انتخاب کردی، دو تا شش روزکاری بعد از ثبت سفارش بسته به دستت میرسه.

و اگر پیک رو انتخاب کردی، در زمان انتخابی خودت بسته به دستت میرسه.

جواب سوالتو پیدا نکردی ؟

بهمون زنگ بزن

44167250 - 021

magnifier
Loading...

چالش شکرگزاری - روز سوم

سه شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۶:۳۸
چالش شکرگزاری - روز سوم

 

قدردانی و شکرگزاری باعث شکوفایی روابط می شود. به محض اینکه قدردانی را به هر رابطه ای وارد کنی، به گونه ای معجزه آسا شاهد وفور شادی و موارد خوب در رابطه ات خواهی بود.قدردانی نه تنها روابط ات را متحول می کند، بلکه خودت را هم دگرگون می کند. مهم نیست الان چه خلق و خویی داری قدردانی و شکرگزاری تو را صبورتر، فهمیده تر، دلسوزتر و با محبت تر می کند، آن هم به حدی که حتی خودت باورت نمی شود. آزردگی و رنجشی که مدتی در زندگی مشترکت احساس میکردی و آه و ناله ای که سر می دادی، همه و همه محو می شوند چون وقتی تو واقعا در قبال فردی دیگر قدرشناس باشی، در مورد آن شخص دیگر چیزی وجود ندارد که بخواهی تغییرش دهی. تو دیگر از او انتقاد یا شکایت نمیکنی چون حسابی سرگرم شکرگزاری بابت خوبی های او هستی. در حقیقت، تو حتی قادر به دیدن آنچه عادت داشتیدر موردش گله و شکایت کنی، نیستی.

کلمات بسیار قدرتمند هستند. بنابراین وقتی تو در مورد فردی دیگر گله کنی، در واقع به زندگی خودت لطمه می زنی؛ طبق قانون جذب، در مورد شخصی دیگر هر فکری بکنی یا هر حرفی بزنی، همان را به سوی خودت می آوری.

برای اینکه نعمات بیشتری در زندگی دریافت کنی و آنها را به گونه ای معجزه آسا افزایش دهی، باید بابت اطرافیانت همانطور که هستند قدردان باشی. 

تمرین معجزه آسای امروز شکرگزاری از افراد است صرفا همانطور که هستند! حتی اگر تمام روابط جاری تو خوب باشد، با این تمرین عالی تر می شود؛ و با پیدا کردن هر موردی که سزاوار شکرگزاری و قدردانی در فردی باشد متوجه می شوی که قدردانی اعجاز میکند و روابط تو قوی تر، پربارتر و ارزشمندتر از حدت تصورت می شود.

سه نفر از نزدیکانت (پدر، مادر، همسر، خواهر، برادر، دوست، ...) انتخاب کن. بنشین و درباره ویژگی های هر یک از آنها که بیش از همه بابتشان قدردان هستی، فکر کن. می توانی بابت صبر و حوصله، خنده، آرامش و ... شاکر باشی. ویژگی های هرفرد را در دفترت بنویس. 

برای مثال، مادر عزیزم ازت ممنونم که همیشه همراه و پشتیبان من هستی. 

یادت باشه هرچی بیشتر بابت رابط خوبت شکرگزار باشی، روابط تو سریع تر متحول می شود. 

 

نظرات chat تعداد:۳ عدد


نیکولندی جان با ثبت نظر میتونی امتیاز دریافت کنی

کاربر نیکولند
چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۲
خیلی خوبه
s A
دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰
پارسال این شکر گزاریو داشتم طی میکردم پارسال یسری ادما بودن ک شکر گزار بودم ک الان ندارمش اما الان عمیق تر شکر گزار عزیزانم هستم مرسی یا رب
عصمت شاهپری
جمعه ۲۱ آذر ۱۳۹۹
سلام تمرینات شکر گزاری روز سوم نیست چکار کنم؟صفحه سفیده.منتظرم الان جواب دهید
comment عصمت شاهپری
پنج شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹
پاسخ به
خیلی خوب است
Loading...
نمایش بیشتر
Some text some message..
عکستعدادعنوان محصولحذف
نهایی کردن بستن سبد
قیمت کل:تومان هزینه ارسال:35000 تومان