چالش شکرگزاری - روزهفتم

جمعه ۱۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۸:۳۳
چالش شکرگزاری - روزهفتم

در هنگام بروز اغتشاش در رابطه، فشار مالی، فقدان سلامت یا مشکلات کاری، وضعیت هایی منفی به وجود می آید که دلیل آن فقدان شکرگزاری در طی دوره ای طولانی است. اگر ما برای هر موردی در زندگی مان شاکر نباشیم، ناخودآگاه قدر آن را ندانسته ایم. بی اهمیت دانستن نعمات الهی عامل عمده منفی گرایی است. وقتی قدر نعمات الهی را ندانیم، در عوض شکرگزار نیستیم و رویداد معجزه را در زندگیمان توقف می کنیم. همان طور که قدردانی از دیگران همیشه به ارتقای معجزه آسای سطح زندگی مان منجر می شود، به همین صورت هم قدر ندانستن نعمات الهی به افت آنها می انجامد. 

وقتی قدر چیزی را ندانی ، نتیجه آن گله و شکایت و افکار و کلام منفی است. بنابراین طبق قانونو جذب آه و ناله کنی، خواهی نخواهی موارد بیشتر دیگی را که قابل آن و ناله هستند به زندگی ات وارد می کنی. 

ابتدا هر قدر هم سخت به نظر بیاید، باید در وضعیتی منفی هم دنبال موارد قابل شکرگزاری بگردی. مهم نیست اوضاع تا چه حد بد است، تو همیسه چیزی قابل شکرگزاری پیدا می کنی، مخصوصا وقتی بدانی که شکرگزاری تو به گونه ای معجزه آسا هر موقعیت منفی را دگرگون می کند.

اگر در آینده هر گونه مشکل یا معضلی، هر قدر جزئی پیش آمد، یادت باشد تا قبل از حاد شدن قضیه، قدرت معجزه آسای شکرگزاری را به کار ببری. به این طریق قدرت اعجاز آفرین شکرگزاری را در زندگی ات شعله ور می کنی.

نظرات chat تعداد : ۰ عدد


نیکولندی جان با ثبت نظر میتونی امتیاز دریافت کنی

Some text some message..
تلفن پشتیبانی : 44167250 - 021
دانلود اپلیکیشن نیکولند
enamd
logo-samandehi
زندگی به سبک نیکولند

سبک زندگی نیکولند یعنی کنار هم حس خوب، آرامش، انرژی مثبت، شادی، عشق و مهربونی را گسترش بدیم و به هم کمک کنیم که از چیزهای کوچیک زندگی لذت ببریم و دنیا را به جای بهتری برای زندگی تبدیل کنیم.

عکس تعداد عنوان محصول حذف
بستن سبد
قیمت کل:تومان هزینه ارسال: ۹,۵۰۰ تومان