logo
سوالات پیش از خرید نیکولند
سوالات پرتکرار

سلام به روی ماهت 🥰

جواب سوالات رو میتونی اینجا پیدا کنی 🌹

اگر نبود میتونی بهمون زنگ بزنی، خوشحال میشیم صدای زیبات رو بشنویم 😍

کالاهای موردنظرت رو به سبدخریدت اضافه کن، شماره موبایلت رو وارد کن، نوع ارسالت رو انتخاب کن، آدرست رو وارد کن، نحوه پرداختت رو انتخاب کن، بعد از تکمیل خرید و پرداخت، ازطرف سایت نیکولند برات پیامک ثبت سفارش میاد.

هزینه ارسال با پست پیشتاز به سراسر ایران 24000 تومان

هزینه ارسال با پیک فقط مخصوص تهران 36000 تومان

اگر پست رو انتخاب کردی، دو تا شش روزکاری بعد از ثبت سفارش بسته به دستت میرسه.

و اگر پیک رو انتخاب کردی، در زمان انتخابی خودت بسته به دستت میرسه.

جواب سوالتو پیدا نکردی ؟

بهمون زنگ بزن

44167250 - 021

magnifier
Loading...

دستورالعمل استفاده از دفتر شکرگزاری

یکشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۰:۰۵
دستورالعمل استفاده از دفتر شکرگزاری

 

دوست خوبم سلام! بهت تبریک میگم که این تصمیم بزرگ را گرفتی و قدم در این راه زیبا گذاشتی، با پر کردن هر برگ از این دفتر زندگی ات زیباتر و شگفت انگیزتر خواهد شد و گرد جادویی سپاس گزاری سراسر زندگیت را درخشان خواهد کرد.

1. سپاس گزاری های امروز من :

سپاس گزاری مداری است که تمام خواسته های تو درآن قرار دارد، به تو قدرت کنترل ذهن سرکش ات را میدهد گویی که در روزی گرم و طاقت فرسا به روحت اجازه آبتنی در حوضچه آرامش و زیبایی را میدهی آنقدر سبک می شوی که حتی پروانه ها هم میتوانند تو را با خود ببرند به اوج قله های عشق و مهربانی، در نوشتن سپاس هایت دقت کن تنها آنهایی را بنویس که واقعا،تاکید میکنم واقعا به تو حس خوبی در آن روز داده اند،اگر روزی هیچ چیزی برای سپاس گذاری پیدا نکردی به این سوال پاسخ بده: چه چیزهایی اکنون در زندگی تو وجود دارند که اگر نباشند وضعیت زندگی تو از این هم بدتر میشود؟ پاسخ به این سوال باعث می شود متوجه شوی که سپاس گزاری های زیادی در زندگی تو وجود دارد که نگاه بدبین ما آنها را خوب نمی بیند در حالیکه آنها عالی هستند.
مثال: خدایا بابتِ رنگِ زیبای سبزِ درختانی که امروز تا رسیدن به محل کارم دیدم ازت ممنون و سپاسگزارم، خداوندا این لباس که بر تن دارم الیاف نرمی دارد و امروز احساس خوشایندی به من میدهد ازت سپاس گزارم، بابت تلفن همراهم ازت ممنونم که این همه امکانات متنوع در اختیار من قرار داده، میدانم که در گذشته نه چندان دور این تکنولوژی مثل یک رویا بوده خدایا شکرت.

 

2. شکرگزاری میکنم تا بهشون برسم :

رازی در این قسمت نهفته است... به گذشته خود نگاه کن، چه زمانی به خواسته هایت رسیده ای؟ تو زمانی به رویاهایت دست یافته ای که رسیدن به آن آرزوها از نظر ذهن تو کاملا بدیهی و قابل دسترس بوده و داشتن آنها برای تو کاملا طبیعی شده است. به رویاهایت فکر کن چقدر از تو دور مینمایند این همان فاصله زمانی تو از رویایت است... باید فاصله را کم کنی باید زمان را کوتاه کنی و خبر خوب این است اگر بابت رویاهایت جوری سپاس گذاری کنی که گویی آنها را هم اکنون داری، خود را به شدت به آنها نزدیک کرده ای اما باید خلاق باشی و جوری جزئیات را بنویسی که ذهن تو باور کند که به طور طبیعی آن را دارد...
مثال: (برای رسیدن به وزن ایده آل) خدایا سپاس گزارم که به وزن ایده آلم رسیده ام اکنون که در آینه نگاه میکنم هر لباسی با هر سایزی که می پوشم کاملا به تن من مینشیند احساس میکنم سبک تر شده ام و پوستم شفاف تر شده، چقدر متناسب بودن زیباست و این زیبایی حق من است که با ورزش و کمی مدارا در خوردن به این همه حس خوب رسیدم خدایا سپاس گزارم

 

3. قسمت خالی (دور خط چین) :

تو باید خود را دوست بداری و بر خود احترام بگذاری، یکی از بهترین نشانه های عشق ورزیدن به خود ،این است که به بهانه های مختلف به خودت هدیه دهی ، به همین خاطر همانند دیگر اعضای خانواده نیکولند قسمتی را در نظر گرفتیم تا هر روز که دفتر را گشودی و سپاس گزار بودی، خودت، خودت را تشویق کنی،ما جملاتی بی نظیر را در این قسمت در اختیارت قرار دادیم تا به پاس شکر گزاریت در روز های نخستین بتوانی با لذت و ظرافت، آنها را انتخاب کنی و در این قسمت بنویسی تا این جملات تاکیدی تا عمق وجودت را بپیماید و در ادامه جوایز بزرگتری به خودت بده و آنها را اینجا ثبت کن..برای دیدن نمونه جملات شکر گزاری روی عکس زیر کلیک کن...

4. ده تا از ویژگی های خوبشو بنویس :

بارها پیش اومده که در اداره ای رفتیم و کارمند اون اداره به ما گفته که ” خودم هم نمیدونم چرا، اما دوست دارم که کار تو رو راه بندازم “ و یا عکس این قضیه، بارها شنیده ایم که فلانی با همه خوب است ولی با من مشکل دارد. میخواهم حقیقتی را به تو بگویم. همه انسان ها مجموعه ای از صفات خوب و بد در کنار هم هستند. اما این ما هستیم که بخش هایی از وجود آنها را نسبت به خودمان برانگیخته میکنیم و اگر بپرسی که چگونه بخش های خوب و یا بد انسانهای دیگر را برانگیخته میکنیم، جواب تنها یک کلمه است و آن توجه ماست. تو میدانی که تک تک اطرافیانت به عنوان یک انسان، آمیخته ای از اخلاقیات خوب و بد می باشند. اما تو میتوانی با توجه به خوبی های هر فرد، آن بخشی از وجود او را نسبت به خودت برانگیخته کنی که تو را خوشحال می کند. از آنجایی که هدف این دفتر، کنترل آگاهانه مرکز توجه ماست، برای خلق معجزه در روابط با اطرافیانت، هر روز یک نفر را انتخاب کن و ده تا از ویژگی های خوبش را بنویس و دقت کن که تنها ویژگی هایی در آن فرد را بنویسی که واقعا به آن باور داری. بگذار رازی را در مورد این قسمت به تو بگویم. تو وقتی که راجع به یک نفر به دنبال خصوصیات خوب و مثبت بگردی، به طور معجزه آسایی شگفتی هایی را در تمامی روابط ات با افراد دیگر هم میبینی. تمام آنچه که تا اینجا گفتیم، تنها یک روی سکه است. با پر کردن این قسمت تمام افرادی که مطلوب تو نیستند، به سرعت و به راحتی از دایره روابط تو خارج می شوند و تو بعد از مدتی به خودت می آیی و میبینی که اطرافت پر شدند از کسانی که دوستشان داری و دوستت دارند.

 

 

 

5. معجزات شکرگزاری در زندگی من :

این دفتر همچون شیشه ای پر از گرد جادویی است که با پر کردن هر برگ آن ذره ای از آن را بر زندگی خود میپاشی و زندگی ات را درخشان و اعجاز انگیز می کنی، حال اگر هر روز یک برگ آن را پر کنی و به صفحه آخر برسی، همانند این است که تمام گردهای شیشه را بر زندگی ات پاشیدی، پیش از هر چیز به تو دوست عزیزم تبریک میگویم، مسیر زیبا و البته تا حدودی سخت را آمده ای، چون همیشه ادامه دادن یک کار سخت است آن هم هر روز، حال میتوانی لحظات اعجاز انگیزی را که بر اثر شکرگزاری تجربه کرده ای در این قسمت بنویسی تا دلیلی باشد برای ادامه راه ....

 

بهت پیشنهاد میکنم هر روز صبح قبل از شروع کارهای روزانه دفتر سپاس گزاری را پر کنی و هر شب قبل از خواب یک دور سپاس گزاری های اون روز را بخوانی و مجددا احساس سپاس گزاری داشته باشی و با این احساس به خواب بروی . 

 

یادتون باشه که سپاس گزاری نزدیک ترین فرکانس به خداوند هستش.

زندگی تون پر از حس خوب

نظرات chat تعداد:۵۵ عدد


نیکولندی جان با ثبت نظر میتونی امتیاز دریافت کنی

مهناز
چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲
ببخشید دفاتر پر شده ی شکر گزاری را چه باید کرد؟
لیلا
جمعه ۱۴ بهمن ۱۴۰۱
حتی اکر هنوز ندارم ولی شکر گزاری کنم طوری که انگار خدابهم داده
لیلا
جمعه ۱۴ بهمن ۱۴۰۱
ببخشید مثلا بنویسم خدایا شکرت ماشین خریدم
فاطمه بنیادی
چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
خیلی عالییییی
کاربر نیکولند
جمعه ۱۲ فروردین ۱۴۰۱
به چه صورت میشه این دفتر. رو خرید
comment محمد مهدی
پنج شنبه ۴ اسفند ۱۴۰۱
پاسخ به کاربر نیکولند
عزیزم شما هر دفتر باشه مشکلی ندارع هر دفتری دوست داری توش فقط و فقط شکر گذاری بنویس
محیا
سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۰
من تازه شروع به این کار کردم و امیدوارم که جواب بگیرم و زندگیم تغییر کنه
هلما
شنبه ۲ بهمن ۱۴۰۰
من عاشق این کتاب شدم مادرم به من این کتاب رو هدیه داد
فلاح
یکشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۰
واقعاااا ممنون چههه مطلب جالب و عالی
کاربر نیکولند
دوشنبه ۶ دی ۱۴۰۰
سلام ممنونم از مطالب مفید وزیباتون امیدوارم خیرش هم تو زندگی من بیاد هم شما خدا بهتون خیر و برکت بیشمار بده
لیلابانو
دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰
سلام و وقت بخیر طرز تهیه دفتر شکرگذاری را محبت میکنید
عباسپور
دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰
با برنامه باشم هر روز
محمود
سه شنبه ۲ آذر ۱۴۰۰
سلام. من اصلا اهل نظر دادن نیستم . یعنی حوصلم نمی کشه . خیلی وقت بود که می خواستم یه دفتری داشته باشم که شکر گزاریهامو بنویسم و اونچه که میخوام رو . یه چیزی بگم قبلش که ارزوهاتون رو بنویسن چرا که ۷۰ برابر بیشتر از گفتن اثر داره و گر امضاش هم کنین که دیگه حتمیه حتمیه . حالا بقیه ماجرا . رفتم فروشگاه این دفترو دیدم و خریدمش . اگه بگم که تا حالا هر چی نوشتم بر اورده شده شاید باور نکنی ولی واقعا این طوره . البته بعضی چیزها رو هم مینویسم که بر اورده بشه . ولی حتما بنویسین . حسش کنین . حسش کنین . هر چی رو که می خوایین حس کنین . وقتی حسش کردین شادی براتون میاره و بعد خودش میاد . شک نکنین . این یه قانونه . قانون هم رد خور نداره . به امید شادی همه دوستان .
ازيتا
جمعه ۲۱ آبان ۱۴۰۰
من دفترشكر گزاري رو دارم اما نميدونم بايد صبح كه بيدار ميشم چجوري شكر گزاري كنم ميشه راهنماييم كنين
فاطمه
یکشنبه ۹ آبان ۱۴۰۰
سلام منم امروز اولین روز شکرگزاری میخوام شروع کنم خدایاشکرت که میتونم بابت همه‌چیز شکرگزارت باشم
زهرل
چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰
دفترشکرگزاری عالیه هروقت بازش میکنم که شکرگزاری هاموبنویسم حس میکنم به دنیایی پرازرویاوزیبایی واردشدم واتفاق قشنگی که ازاومدن این دفتربهش پی بردم اینه که این دفترحس هنررودرمن فعال میکنه هروقت مینویسم دوسدارم ددکنارش نقاشی کنم:))
Loading...
نمایش بیشتر
Some text some message..
عکستعدادعنوان محصولحذف
نهایی کردن بستن سبد
قیمت کل:تومان هزینه ارسال:24000 تومان