کتاب ماه نیکو - چه کسی پنیر مرا جا به جا کرد

سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۶:۴۹
کتاب ماه نیکو - چه کسی پنیر مرا جا به جا کرد

 

نیکولند قصد داره برای افزایش فرهنگ کتابخوانی و معرفی کتاب های خوب، هر ماه یک کتاب را با دوستای عزیزش بخونه و مطالب جالب و مهم هر کتاب را به پیشنهاد شما و به انتخاب خودش به صورت عکس نوشته تهیه و منتشر کنه. اینجوری هم یک کتاب خوب را با هم می خوانیم و هم یک خلاصه ای از اون کتاب آماده میشه که هر کسی میتونه هر از چندگاهی نگاه کلی به اون بندازه و کل مطالب اون کتاب براش یادآوری بشه.

علاوه بر همه این موضوعات، کتاب خواندن یکی از لذت های زندگی و کارهایی هست که حس خوب آدم را افزایش می دهد.

کتابی که نیکولند برای این ماه درنظر گرفته کتاب چه کسی پنیر مرا جا به جا کرد ؟ هست.

 

اطلاعات کلی کتاب چه کسی پنیر مرا جا به جا کرد ؟ :

نویسنده : اسپنسر جانسون و کن بلانچارد

تاریخ انتشار : 8 سپتامبر 1998

سبک کتاب : داستانی، خودیاری، انگیزشی

 

داستان کتاب چه کسی پنیر مرا جا به جا کرد ؟ :

این کتاب دارای چهار شخصیت خیالی که دو تا از آنها موشهایی به نام های "اسنیف" و اسکری"  و دو تا از آنهای آدم کوچولوهایی به نام های "هم" و "هو" است. داستان کتاب از آنجا شروع می شود که این چهار شخصیت از یک پنیر خیلی بزرگ تغذیه می کردند و لذت می بردند. پس از گذشت مدتی، یک روز صبح که به سراغ پنیرشان می آیند دیگر پنیری در آنجا نمی بینند. هر کدام از این شخصیت ها بعد از نبودن پنیر واکنش متفاوتی از خود نشان می دهند. این چهار شخصیت در واقع برای نشان دادن قسمت های مختلف درون ما درنظر گرفته شده است. هر کدام از ما در شرایط مشابه ممکن است مثل هر کدام از این شخصیت ها عمل کنیم. مانند اسنیف که سریع متوجه تغییرات می شود (حتی قبل از وقوع)، یا مانند اسکری که به سرعت وارد عمل می شود. یا شاید مانند هم عمل کنیم که منکر تغییرات شده و به خاطر ترس از اتفاقات بدتر هرگز حرکت نمی کند. و شاید هم مثل هو باشیم که وقتی می بیند شرایط تغییر کرده یاد میگیرد که او نیز خود را با آن وفق دهد و به سمت بهتری هدایت می شود.

شما در مقابل تغییرات چطور عمل می کنید ؟ مثل اسنیف، اسکری، هم و یا هو ؟

heartبا هم کتاب بخونیم heart

موارد مشابه

نظرات chat تعداد : ۰ عدد


نیکولندی جان با ثبت نظر میتونی امتیاز دریافت کنی

Some text some message..
تلفن پشتیبانی : 44167250 - 021
دانلود اپلیکیشن نیکولند
enamd
logo-samandehi
زندگی به سبک نیکولند

سبک زندگی نیکولند یعنی کنار هم حس خوب، آرامش، انرژی مثبت، شادی، عشق و مهربونی را گسترش بدیم و به هم کمک کنیم که از چیزهای کوچیک زندگی لذت ببریم و دنیا را به جای بهتری برای زندگی تبدیل کنیم.

عکس تعداد عنوان محصول حذف
بستن سبد
قیمت کل:تومان هزینه ارسال: ۹,۵۰۰ تومان