کتاب ماه نیکو - چه کسی پنیر مرا جا به جا کرد - روز نهم

یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۲۴:۵۹
کتاب ماه نیکو - چه کسی پنیر مرا جا به جا کرد - روز نهم

 

وقت کتاب خواندنه smiley

 

خلاصه داستان :

هو به این سوال فکر کرد : " اگر نمی ترسیدی، چه میکردی ؟

هو می دانست گاهی وقت ها بعضی ترس ها مفید هستند. وقتی می ترسی، اگر کاری انجام ندهی اوضاع بدتر می شود، و همین ممکن است انگیزه ای باشد برای به حرکت واداشتن تو. اما اصلا خوب نیست که ترس زیاد مانع اقدام کردن شما بشود.

وقتی این فکر در ذهن هو آمد. به قسمتی از مارپیچ که قبلا هیچ وقت به آنجا نرفته بود، نگاه کرد و ترس را در دلش احساس کرد. بعد نفس عمیقی کشید و وارد جایی شد که برایش ناشناخته بود.

درحالی که سعی می کرد راهش را پیدا کند، اولش کمی نگران بود که نکند وقتش را زیادی در ایستگاه پنیر "پ" تلف کرده باشد. مدتی بود که پنیر نخورده بود به همین خاطر لاغر و ضعیف شده بود و زمان بیشتری طول کشید که وارد مارپیچ شود.

 

تفکر در داستان :

ترس احساس خوب و کمک کننده ای هست اگر به اندازه باشه و باعث حرکت رو به جلو ما بشه اما وقتی انقدر زیاد باشه که مانع حرکت کردن ما بشه باید اون را از بین برد. باید رفت تو دل اون ترس و دید که چقدر پوچ و مسخره است. باید شجاع بود و جلو رفت. آدم های شجاع کسایی نیستن که نمی ترسند بلکه کسایی هستند که با وجود ترس هاشون حرکت می کنند و جلو می روند.

شما جزو کدام دسته اید ؟ شجاع ؟

 

heartبا هم کتاب بخونیم heart

 

کتاب چه کسی پنیر مرا جا به جا کرد از اسپنسر جانسون در مورد نحوه عکس العمل افراد در مقابل تغییرات زندگی

موارد مشابه

نظرات chat تعداد : ۰ عدد


نیکولندی جان با ثبت نظر میتونی امتیاز دریافت کنی

Some text some message..
تلفن پشتیبانی : 44167250 - 021
دانلود اپلیکیشن نیکولند
enamd
logo-samandehi
زندگی به سبک نیکولند

سبک زندگی نیکولند یعنی کنار هم حس خوب، آرامش، انرژی مثبت، شادی، عشق و مهربونی را گسترش بدیم و به هم کمک کنیم که از چیزهای کوچیک زندگی لذت ببریم و دنیا را به جای بهتری برای زندگی تبدیل کنیم.

عکس تعداد عنوان محصول حذف
بستن سبد
قیمت کل:تومان هزینه ارسال: ۹,۵۰۰ تومان