logo
سوالات پیش از خرید نیکولند
سوالات پرتکرار

سلام به روی ماهت 🥰

جواب سوالات رو میتونی اینجا پیدا کنی 🌹

اگر نبود میتونی بهمون زنگ بزنی، خوشحال میشیم صدای زیبات رو بشنویم 😍

کالاهای موردنظرت رو به سبدخریدت اضافه کن، شماره موبایلت رو وارد کن، نوع ارسالت رو انتخاب کن، آدرست رو وارد کن، نحوه پرداختت رو انتخاب کن، بعد از تکمیل خرید و پرداخت، ازطرف سایت نیکولند برات پیامک ثبت سفارش میاد.

هزینه ارسال با پست پیشتاز به سراسر ایران 24000 تومان

هزینه ارسال با پیک فقط مخصوص تهران 36000 تومان

اگر پست رو انتخاب کردی، دو تا شش روزکاری بعد از ثبت سفارش بسته به دستت میرسه.

و اگر پیک رو انتخاب کردی، در زمان انتخابی خودت بسته به دستت میرسه.

جواب سوالتو پیدا نکردی ؟

بهمون زنگ بزن

44167250 - 021

magnifier
Loading...

کتاب ماه نیکو - چه کسی پنیر مرا جا به جا کرد - روز دهم

دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۳۷:۱۹
 کتاب ماه نیکو - چه کسی پنیر مرا جا به جا کرد - روز دهم

 

یک کم کتاب بخوانیم wink

 

خلاصه داستان :

مدتی بود که پنیر نخورده بود و لاغر و ضعیف شده بود. بیشتر از همیشه طول کشید تا وارد مارپیچ شود. و این کار برایش سخت تر از همیشه بود. به خودش تصمیم گرفت که اگر فرصت دوباره ای به او داده شود، زودتر از حصار آسایش خودش بیرون بیاید و زودتر خودش را با تغییرات تطبیق دهد. این روش کارها را ساده تر می کرد.

بعد درحالی که لبخند کمرنگی بر لبانش نقش بسته بود، با خود فکر می کرد :"ماهی را هر وقت از آب بگیری تازه است."

روزهای  بعد در قسمت های مختلف مارپیچ تکه های کوچک پنیر پیدا می کرد اما به اندازه ای نبود که مدت زیادی آنجا بماند. او با این امید که بتواند به اندازه کافی پنیر پیدا کند و مقداری برای هم ببرد و به او امید بدهد و او را تشویق کند که به مارپیچ بیاید، جلو می رفت. ولی هنوز تردید داشت. درست جایی که فکر می کرد به پنیر می رسد، در راهروها گم می شد. انگار دو قدم به جلو می رفت و یک قدم به عقب بر می گشت ولی برگشتن به مارپیچ و جستجوی پنیر به آن اندازه که فکر می کرد ترسناک نبود. بعضی وقت ها با خودش فکر می کرد انتظار پیدا کردن پنیر منطقی است یا نه ؟ فکر می کرد نکند لقمه ای بزرگتر از دهانش برداشته و وقتی یادش می آمد که اصلا لقمه ای برای خوردن نداشته خنده اش می گرفت.

 

تفکر در داستان :

وقتی شروع به حرکت می کنیم، وقتی ترس و دو دلی را کنار می گذاریم و وارد عمل می شویم چنان احساس شور و شوق و آزادی در ما می جوشد که با خودمان می گوییم بعد از این همیشه زود حرکت می کنیم، حتی قبل از تغییرات. اما بعضی وقت ها خودمان را سرزنش می کنیم که چرا زودتر حرکت نکردیم، زودتر تغییر نکردیم. بهتر است یادمان باشد که هیچوقت برای تغییر کردن دیر نیست.

وقتی شروع به حرکت در مسیر مورد نظرمان را می کنیم در ابتدا با ایده های کوچک، آدم های مثبت تر، درآمدهای کمی بهتر، احساسات کمی خوب تر را به رو می شویم. این اتفاقات نشاندهنده درست بودن مسیر است. باید از آن ها سپاسگذار باشیم و حرکت کنیم به سمت ایده های عالی تر، آدم های عالی، درآمد بالا و احساسات فوق العاده. هر وقت دچار تردید و دو دلی شدیم به خودمان یادآوری کنیم که مسیر قبلی هیچ دستاورد قابل قبولی نداشت.به قول هو پنیری آنجا نبود که آدم را دچار تردید کند.

شما با این که " ماهی را هر وقت از آب بگیریم تازه است " موافقید ؟

 

heartبا هم کتاب بخونیم heart

 

مطالعه کتاب چه کسی پنیر مرا جا به جا کرد از اسپنسر جانسون در مورد نحوه برخورد با تغییرات زندگی

نظرات chat تعداد:صفر عدد


نیکولندی جان با ثبت نظر میتونی امتیاز دریافت کنی

Loading...
نمایش بیشتر
Some text some message..
عکستعدادعنوان محصولحذف
نهایی کردن بستن سبد
قیمت کل:تومان هزینه ارسال:35000 تومان