کتاب ماه نیکو - چه کسی پنیر مرا جا به جا کرد - روز سوم

سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۴۲:۵۳
 کتاب ماه نیکو - چه کسی پنیر مرا جا به جا کرد - روز سوم

 

شروع به خواندن کتاب چه کسی پنیر مرا جا به جا کرد کردید ؟

 

خلاصه داستان :

اسنیف و اسکری وقتی می بینند دیگه پنیری وجود ندارد، تجزیه و تحلیل نمی کنند. برای آنها هم صورت مسئله و هم پاسخ آن بسیار ساده است. موقعیت پنیر تغییر کرده پس آنها هم باید تغییر کنند. درنتیجه شروع به جستجوی پنیر جدید می کنند. اما هم و هو که دیرتر به ایستگاه می آمدند و هیچوقت پنیر را بررسی نکرده بودند تا از تغییرات آن با خبر شوند و آماده رویارویی با آن باشند وقتی به ایستگاه می رسند و با ایستگاه بدون پنیر مواجه می شوند طور دیگری رفتار می کنند. آنها شروع که داد و فریاد می کنند. هم با تعجب می گوید : "چه کسی پنیر مرا جا به جا کرده؟"

 

تفکر در داستان :

بعضی افراد وقتی مسئله ای پیش میاد یا تغییری ایجاد میشه چون خودشون را از قبل آماده کرده بودند به راحتی با این تغییر کنار میان و میگن شرایط تغییر کرده پس ما هم باید تغییر کنیم اما افراد دیگه ای هم هستند که اولا دیرتر متوجه تغییر شرایط می شوند و وقتی هم که متوجه می شوند به جای اینکه خودشون را تغییر بدهند دنبال مقصر می گردند و می خواهند فردی را پیدا کنند که شرایط را تغییر داده و هیچ وقت اون را پیدا نمی کنند.

 

heartبا هم کتاب بخونیم heart

موقعیت پنیر تغییر کرده بود. آنها هم باید تغییر می کردند.

 

موارد مشابه

نظرات chat تعداد : ۰ عدد


نیکولندی جان با ثبت نظر میتونی امتیاز دریافت کنی

Some text some message..
تلفن پشتیبانی : 44167250 - 021
دانلود اپلیکیشن نیکولند
enamd
logo-samandehi
زندگی به سبک نیکولند

سبک زندگی نیکولند یعنی کنار هم حس خوب، آرامش، انرژی مثبت، شادی، عشق و مهربونی را گسترش بدیم و به هم کمک کنیم که از چیزهای کوچیک زندگی لذت ببریم و دنیا را به جای بهتری برای زندگی تبدیل کنیم.

عکس تعداد عنوان محصول حذف
بستن سبد
قیمت کل:تومان هزینه ارسال: ۹,۵۰۰ تومان