تو لایق بهترین هایی - قسمت اول

چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۱:۱۵
تو لایق بهترین هایی - قسمت اول

 

وقتی که خونه تنها هستید چه لباسی می پوشید ؟

چقدر به ظاهر خودتون توجه می کنید ؟

چقدر برای خودتون لباس های زیبا می پوشید و عطرهای خوشبو می زنید ؟

چقدر خودتون را برای خودتون می آرایید ؟ 

 

یکی از مهمترین عواملی که باعث آرامش، احساس خوب، موفقیت و رشد میشه اینه که ما چقدر برای خودمون احترام قائل هستیم و خودمون را دوست داریم. چقدر خوبه که وقتی توی خونه هستیم، حتی وقت هایی که تنها هستیم و هیچ کسی کنارمون نیست هم لباس های زیبا بپوشیم، موهامونو شونه کنیم، به خودمون عطر بزنیم، یک رژ لب خوش رنگ بزنیم و از دیدن خودمون توی آینه کیف کنیم. با خودمون مثل یک ملکه رفتار کنیم. اگر ما بتونیم اول از همه خودمون را دوست داشته باشیم، هم میتونیم دیگران را دوست داشته باشیم و هم اینکه دیگران بیشتر ما را دوست دارن و برامون احترام قائلند. چطور میشه که خودمون، خودمون را دوست نداشته باشیم و انتظار داشته باشیم دیگران دوستمون داشته باشن. چطور میشه خودمون برای خودمون احترام قائل نباشیم و انتظار داشته باشیم بقیه برامون احترام قائل باشن. باید یادمون باشه که اولین شخص ارزشمند زندگی ما خودمون هستیم. 

پس قدم اول برای دوست داشتن خودمون اینه که : 

قشنگ ترین لباس هامون را بپوشیم، خوشبو ترین عطرهامونو بزنیم، همیشه آراسته باشم. حتی وقتی تنها هستیم این کارهارو انجام بدیم و با خودمون مهربون تر باشیم. 

بهتره بگیم توی تنهایی همونجوری لباس بپوشیم و به خودمون برسیم که وقتی با دیگران هستیم، می پوشیم. همونقدر تمیز و مرتب و زیبا.

وقتی که ما اینطور با خودمون رفتار میکنیم این پیام را به ناخودآگاهمون میدیم که من خیلی ارزشمندم، من لایق بهترین هام. و این باعث میشه که ناخودآگاه ما کم کم باور کنه که ما ارزشمندیم، دوست داشتنی، هستیم و لایق بهترین هاییم. و وقتی که ناخودآگاهمون باور کنه، بهترین ها به سمت ما میان.

بهترین روابط با پدر، مادر، همسر، فرزند، دوست و ... را بدست میاریم. بهترین تجربیات و اتفاقات، درآمد خوب، زندگی خوب، احساس خوب و آرامش رو بدست میاریم. 

 

اگر اینقدر خودتو دوست داری که  برای خودت قشنگ ترین لباس هارو میپوشی و خوشبوترین عطرهارو میزنی، بهت تبریک میگم. و اگر تا الان اینجوری نبودی، بدون که هیچوقت برای تغییر دیر نیست، چند روزی این کار رو انجام بده، مطمئنا نتایجشو میبینی و ادامه اش میدی.

 

heart تو لایق بهترین هایی heart

ادامه دارد ... 

قسمت دوم این نوشته را می توانید از لینک زیر دنبال کنید

قسمت دوم تو لایق بهترین هایی

 

نظرات chat تعداد : ۱ عدد


نیکولندی جان با ثبت نظر میتونی امتیاز دریافت کنی

کاربر نیکولند
جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸
سلام عزیزم مطالب جالب بود ممنون میشم ازتون اگر مطالب بیشتری بذاری
Some text some message..
تلفن پشتیبانی : 44167250 - 021
دانلود اپلیکیشن نیکولند
enamd
logo-samandehi
زندگی به سبک نیکولند

سبک زندگی نیکولند یعنی کنار هم حس خوب، آرامش، انرژی مثبت، شادی، عشق و مهربونی را گسترش بدیم و به هم کمک کنیم که از چیزهای کوچیک زندگی لذت ببریم و دنیا را به جای بهتری برای زندگی تبدیل کنیم.

عکس تعداد عنوان محصول حذف
بستن سبد
قیمت کل:تومان هزینه ارسال: ۹,۵۰۰ تومان