logo
سوالات پیش از خرید نیکولند
سوالات پرتکرار

سلام به روی ماهت 🥰

جواب سوالات رو میتونی اینجا پیدا کنی 🌹

اگر نبود میتونی بهمون زنگ بزنی، خوشحال میشیم صدای زیبات رو بشنویم 😍

کالاهای موردنظرت رو به سبدخریدت اضافه کن، شماره موبایلت رو وارد کن، نوع ارسالت رو انتخاب کن، آدرست رو وارد کن، نحوه پرداختت رو انتخاب کن، بعد از تکمیل خرید و پرداخت، ازطرف سایت نیکولند برات پیامک ثبت سفارش میاد.

هزینه ارسال با پست پیشتاز به سراسر ایران 24000 تومان

هزینه ارسال با پیک فقط مخصوص تهران 36000 تومان

اگر پست رو انتخاب کردی، دو تا شش روزکاری بعد از ثبت سفارش بسته به دستت میرسه.

و اگر پیک رو انتخاب کردی، در زمان انتخابی خودت بسته به دستت میرسه.

جواب سوالتو پیدا نکردی ؟

بهمون زنگ بزن

44167250 - 021

magnifier
Loading...

پاسخ - چرا شکرگزاری سریع ترین راه رسیدن به رویاهامونه

جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۶:۴۶
پاسخ - چرا شکرگزاری سریع ترین راه رسیدن به رویاهامونه

 

ممنونیم از نظرات ارزشمند و بسیار زیبا و خوبتون، واقعا همه پاسخ ها بسیار عالی و خوب بودن و انتخاب بینشون سخت بود. درهر حال طبق قرارمون از بین شما دوستای خوب و همراهمون دو نفر را به عنوان برنده انتخاب کردیم، هر چند که از نظر ما همه شما برنده هستین :

برندگان مسابقه : helly_eb و nah910p

 

و اما پاسخ این سوال، نظرات شما همه شون عالی بودن و پاسخ این سوال رو به خوبی داده بودین.

 

شکرگزاری 

شکرگزاری درواقع مفهومی عمیق است، عمیق تر از یک تشکر ساده مخلوق از خالق، مفهومی فراتر از سپاس گفتن. ظاهرش تشکر است اما در بطن خود حرفهای زیادی برای گفتن دارد. حرف هایی که جز به چشم دل نمی توان دید و شنید. رمز و راز عجیبی در آن نهفته است. سپاس گزاری چنان قدرتمند و شگفت انگیز است که انگار جادو می کند، معجزه می کند و همه چیز را از این رو به آن رو می کند. می آفریند، زیبا می کند و قشنگی را چندین برابر می کند. سپاس گزاری بالی است برای پرواز روح، برای پرواز روح به سمت خالق هستی، خالقی که خود را شکور نامیده، خودش سپاسگزار است، یعنی به دست آوردن صفاتی از الله، رفتن به سمت صفاتی از او. او که همه چیز است، او که اول است و آخر، او که قادر است و خالق، او که ما را خلیقه خود روی زمین نامیده و ما را به صفات خود توصیه کرده. ما را به چیزهایی توصیه کرده که با رشد و کمال ما هماهنگ است. یکی از این صفات بی نظیر سپاس گزاری است. صفتی که قدرتی جادویی دارد. مانند گردی از طلا که روی هر چیزی که می پاشی معجزه می کند. شاید سپاس گزاری همان شاه کلید اصلی باشد. شاه کلید اصلی رشد و موفقیت و بندگی و تقوا. شاید همان کلیدی باشد که تمامی درها با آن باز می شوند. شاید اینگونه است که خالق ما آنقدر به آن تاکید کرده و از ناسپاسی انقدر ما را منع کرده. این همه تاکید شاید دلیل فراتر از یک تشکر مخلوق از خالق باشد، آن هم خالقی که بی نیاز مطلق است. خالقی که خودش سپاسگزار است، سپاسگزار چه ؟ برای چه چیزی خودش را شکور نامیده ؟ حتما رمزی در آن است، قدرتی در آن است که خدای ما که همیشه دوست ما و عاشق ماست می خواهد با آن به ما کمک کند که بهتر، سریع تر و راحت تر به خواسته هایمان برسیم، که بیشتر و بیشتر از زتدگی مان لذت ببریم. شاید برای همین گفته ما را رشد می دهد و افزایش می دهد وقتی که سپاسگزاری می کنیم. 

سپاس گزاری قدمان را بلندتر می کند و ظرفمان را بزرگ تر، ما را بیشتر و بیشتر به الله یکتا نزدیک می کند و نزدیکی به او یعنی رشد و کمال، یعنی بیشتر و بیشتر لذت، یعنی بیشتر و بیشتر نعمت، نه اینکه نعمت نباشد، نه ! بلکه یعنی تو توانایی بیشتری برای دریافتش داری، یعنی به آن قدرت بی انتها، به آن انرژی مبدا، به آن عظمت نزدیک تر شدی، هم مدار با او می شوی و هم فرکانسی با او همانند همنشینی با اوت. تو را پر می کند از هدایایش، از نعماتش، از لذت و حس های بی نظیری که تا قبل از آن با آنها ناآشنا بودی. پس چه لذت بخش است با او بودن و همنشینی کردن با او. شاید با تاکید بر سپاسگزاری، خداوند تو را به مهمانی اش دعوت می کند، مهمانی ای که بدون دعوت اجازه ورود نداری ولی همه دعوت شده اند، فقط کافی است قبول کنند بروند تا از تمامی نعماتی که هست استفاده کنند. شاید این تاکید برای دریافت است. شاید او می داند، قطعا او می داند که دریافت چگونه است، شاید این تنها شرط لازم برای دریافت هر آنچه می خواهی باشد. پس چه خوب اگر ما گوش بدهیم و انجامش دهیم، چه خوب اگر بدانیم که تاکید او بر این موضوع فقط و فقط برای خودمان است، برای رشد ما، پیشرفت ما و بهتر و بهتر شدن زندگی ما. وگرنه خالق بی نیاز را چه نیاز به سپاس ما. وگرنه چه می شود اگر ما سپاس اش را بگوییم یا اینکه نگوییم. قطعا چیزی فراتر از درک ما در آن نهفته است. پس چه خوب است گوش دهیم به این تاکید و اجرایش کنیم تا نتایج شگفت انگیزش را ببینیم و بعد تصمیم بگیریم.

پس اگر سپاس گفتیم، با احساس رضایت و لذت سپاس بگوییم، برای کوچک ترین چیزها سپاس بگوییم، برای ساده ترین ها و پیش پا افتاده ترین ها، یادمان باشد هر سپاس مانند قدمی است که ما برمی داریم به سمتش. دور نیست اما فرکانسش برترین فرکانس است و برای هم فرکانسی با این انرژی باید به توصیه هایش عملکرد، چون او خود را می شناسد و ما را می شناسد. و می داند چه طور می توانیم به او نزدیک و نزدیک تر شویم. و هرچه به او نزدیک تر باشیم، بیشتر و بیشتر از نعمات بی انتهایی که سرتاسر جهان را پر کرده دریافت می کنیم. حالمان خوب می شود و این حال خوب یعنی به او نزدیکیم و نزدیکی به او یعنی دریافت همه چیزهای عالی.

پس سپاسگزار باشیم.

 

 

نظرات chat تعداد:صفر عدد


نیکولندی جان با ثبت نظر میتونی امتیاز دریافت کنی

Loading...
نمایش بیشتر
Some text some message..
عکستعدادعنوان محصولحذف
نهایی کردن بستن سبد
قیمت کل:تومان هزینه ارسال:35000 تومان