چرا به دانسته هایمان عمل نمی کنیم

شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۴:۰۵
چرا به دانسته هایمان عمل نمی کنیم

 

 

از شما دعوت میکنیم که در این هم اندیشی شرکت کنید...

دوست داریم نظرات ارزشمندتون رو بدونیم که چرا با اینکه میدونیم خیلی از کارها باعث سریع ترین و راحت تر رسیدن ما به خواسته هامون میشه اما باز هم انجامشون نمیدیم ؟

برای مثال در مورد سپاس گزاری که توی هم اندیشی قبلی در موردش صحبت کردیم، با اینکه میدونیم سریع ترین راه رسیدن به خواسته هامونه و انقدر مهمه و حس خوب میده و تاثیرات بسیار زیادی توی زندگی ما داره، اما انجامش نمیدیم یا بعد از چند روز انجام دادن، رهاش می کنیم. یا میدونیم ورزش کردن باعث سلامت بدن و تناسب اندام ما میشه اما ورزش نمی کنیم یا بعد از چند روز ورزش کردن رهاش می کنیم.

 

هر نفر میتونه چندتا پاسخ بده و اصلا محدودیتی وجود نداره. تک تک نظرات خونده میشه و سه تا از بهترین نظرات انتخاب میشه و ما به پاس این هم اندیشی هدیه ای در نظر گرفتیم. هر چند دستاوردهایی که این مشارکت برای خودتون داره، غیرقابل وصفه.

لطفا نظرات دوستانتون رو هم بخونید.

مهلت پاسخگویی : تا روزپنجشنبه هفتم تیرماه 97 

هدیه بهترین پاسخها : دستبند سه رشته ای دست ساز خیلی خیلی خوشگل با سنگ های طبیعی که زحمتش رو اسپانسر عزیزمون میکشن (Dandeliondesign97) به اضافه مبلغ ده هزار تومان داخل کیف پولتون در سایت نیکولند شارژ میشه و میتونین هر محصولی که دوست داشتین رو خریداری کنید.

بی صبرانه منتظر نظرات شما هستیم.

 

 

نظرات chat تعداد : ۰ عدد


نیکولندی جان با ثبت نظر میتونی امتیاز دریافت کنی

Some text some message..
تلفن پشتیبانی : 44167250 - 021
دانلود اپلیکیشن نیکولند
enamd
logo-samandehi
زندگی به سبک نیکولند

سبک زندگی نیکولند یعنی کنار هم حس خوب، آرامش، انرژی مثبت، شادی، عشق و مهربونی را گسترش بدیم و به هم کمک کنیم که از چیزهای کوچیک زندگی لذت ببریم و دنیا را به جای بهتری برای زندگی تبدیل کنیم.

عکس تعداد عنوان محصول حذف
بستن سبد
قیمت کل:تومان هزینه ارسال: ۹,۵۰۰ تومان